Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
"Zdecydowaliśmy się na obniżenie jakości streamingu na terenie całej Europy przez 30 dni - przyznaje Netflix w komunikacie przesłanym do Wirtualnemedia.pl."
avatar
@Jaca televizo działa bezproblemowo na miboxie
avatar
ok
avatar
Ok jak się pojawi repo to daj znać, zaktualizuje post
avatar
jeszcze nie na ftp cherry i na gicie pod v19 jest kilka dodatków do doinstalowanie manualnie
avatar
@Jaca masz gdzieś repo ze swoją skórką?
avatar
pl to najmniejszy problem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. / nie mam dostępu do żadnego atv w tym momencie a interesuje mnie jak działa pilot jeżeli nie działa to szkoda zachodu chyba ze ktoś by bardzo potrzebował takiej aplikacji to sie założy temat
avatar
W uzupełnieniu, poniższa aplikacja "Televizo", nie posiada wersji PL, jakby to miało być dla kogoś wyznacznikiem jej cech użytkowych Wink
avatar
@Jaca Co tu testować, jak oglądanie w trybie pełnoekranowym, tylko w wersji Premium, ale z drugiej strony cena Premium "na zawsze" to tylko 11,99 zł...osobiście nie będę sprawdzał Wink
avatar
avatar
avatar
.no i to tylko zaproszenie ... Ogólnie to przez zaangażowanie we wtyczkę Netflix.
avatar
Grupę założył By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z tego co zrozumiałem ma zrzeszać ludzi do tłumaczenia i nie tylko różnych dodatków od kodi.
avatar
These add-ons are not affiliated with or endorsed by Kodi, Team Kodi or the Kodi Foundation.
avatar
Nie do końca jestem pewien czy to oficjalne...
avatar
Gratulacje Smile
avatar
gratki
avatar
Ooo Brawo. Będziemy mieli w naszej społeczności oficjalnego członka Addons Kodi. Prestiż level 1. Moje gratulację Wink
avatar
@Tomek Gratuluję zaproszenia Wink
avatar