Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
no faktycznie, mi jakos 1,5s max zajmuje, na tvmate to nie widze różnicy pomiedzy tv a aplikacją
avatar
za długo jak dla mnie.
avatar
no może 4...
avatar
u mnie przeskok między kanałami w telele trwa jakieś 5 sekund...
avatar
normalnie to znaczy ile ?
avatar
Pytanie - czy korzystając z Tvheadend i listy teleele... będzie szybciej przełączać kanały niż normalnie z iptv simple client? Myślę że postawić Tvheadend na armbian
avatar
A w sumie - może warto wydzielić nawet oddzielny dział Coreelec - to co @DenDy odwalił w temacie Coreelec zasługuje naprawdę na uznanie. Zrobił to, o czym ja sam marzyłem
avatar
ja proponuję dział ARMBIAN Smile
avatar
e... kto używa Coreelec - to dla masochistów przecież Smile
avatar
@DenDy słuszna uwaga, dział zrobiony
avatar
Moderator patrzy - nie mieszajmy tematów
avatar
i czasem sie dziwic skad tacy ludzie w polityce w naszym kraju , a w naszym kraju nie brakuje ludzi co robią aferki z niczego ale nie wazne
avatar
AMEN - @Łonogrzmot'a i tak nie przegadam. Jeszcze mi to i owo przegrzmoci
avatar
Jest tam kilka wątków nawiązujących do CE - można by je przenieść do nowego subforum.
avatar
Skoro ghost już nawiązał do tematu CE toooo halo @mjw gdzie jest subforum CoreELEC w dziale "Problem z Kodi". Jest Libre, jest Open a CE brak ^^
avatar
Po raz ostatni, na żadnym POWAŻNYM forum, NIE MA takiej opcji/możliwości aby autor tematu, w dowolnym momencie, z dowolnie przez siebie wymyślonego powodu, w dowolnym czasie, usuwał cały wątek wraz z wpisami innych użytkowników, NIE MA! Może dobrze się stało, iż zaistniał ten idiotyczny precedens, tutejsze forum z przytupem dołączyło do najlepszych wzorców...@mjw dziękuję...Amen!
avatar
@Lampardzino - i dlatego właśnie nawet nie chciało mi się pytać uczestników czy przywracać.
avatar
@ghost12 - i od tego jest moderator żeby w razie czego przywrócić. Ale już nie ma o co kruszyć kopii - @mjw wprowadził nowe reguły.
avatar
chyba wam sie wsyzstkim nudzi usunalem watek bo i tak w sumie nic sensownego tam nie bylo a o play box jest i tak osobny watek a wy robicie afery jak na wiejskiej
avatar
@Tomek są tematy nie istotne, lub takie co mają po 100 lub więcej stron. Gdzie często początkowy post autora ewoluuje w dużo szerszą dyskusje. Np. wyobraźmy sobie że autor miały kaprys usunąć wątek o CoreElec, bo tak.