Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Na 3 na których jestem moderatorem jest taka możliwość. Na 1 nie ma. W naszym przypadku zdanie i tak należy do mjw nie do mnie. Ja uważam że autor ma zawsze prawo do edycji czy nawet usunięcia swoich postów... z czego nawet ty sam korzystasz: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Tomek Powtórzę, NA JAKIM KAŻDYM FORUM?!
avatar
@Tomek "Na każdym forum jest możliwość usunięcia swojego wątku przez autora"...co Ty za bzdury wypisujesz, na jakim każdym? Każde szanujące się forum oraz szanujące udzielających się w danym temacie userów, uniemożliwia taki numer, z reguły przy takiej próbie dostaje się czytelny komunikat " Nie masz uprawnień do usunięcia tego tematu."...nawet zamknięcie tematu przez autora ,wymaga w niektórych forach zgody administracji...nawet edycja własnych wpisów bywa ograniczana czasowo! "
avatar
Na każdym forum jest możliwość usunięcia swojego wątku przez autora. tak samo jak kasowanie swoich postów. Można to owszem wyłaczyć, ale nie będziemy odbiegać od innych. IMO autor może stwierdzić że cała ta dyskusja nie ma sensu. Jeśli inni są zainteresowani przywróceniem swoich postów, to moderator może to zrobić, ale za zgodą autora
avatar
To by dopiero było, jak każdy user usuwałby swój wątek, bo rozwiązał problem. Forum świeciłoby pustkami. A tak każdy który rozważa zakup boxa od playa może dostać małą ale zawsze jakąś cząstkę informacji na ten temat.
avatar
jesli chcecie przywrocic to sobie go napiszcie od nowa ja nie chce w tym temacie uczestniczyc malo co wprowadzil do mojego pytania a reguliamy dodawane w watkach i gownoburza w sumie nie jest mi potrzebna wiec po to go usunalem bo nie chce w tym temacie wystepowac i na kazdym forum jest taka opcja
avatar
chlopie nie rozumiem o co Ci chodzi przwyrocic to moze Twoje posty ale nie rozumiem czemu decydujesz o czyiś watkach
avatar
@mjw Przez szacunek, dla udzielających się na forum, przywróć ten usunięty temat, dziękuję...
avatar
i raczej na kazdym forum jest taka mozliwosc wiec nie wiem co tu nagle takie poruszenie
avatar
przeciez sam bylem autorem watku wiec raczej powinno sie dac usunac swoj watek jesli sie jednak nie podoba i stwierdzi sie ze jest bez sensowny
avatar
przeciez tam nic sensownego na odpowiedz nie bylo to po co zasmiecac
avatar
@mjw Jaki jest sens, w takiej sytuacji która teraz zaistniała, odpowiadać autorowi danego tematu, skoro w każdej chwili autor, z powodu "widzi mi się",może usunąć temat?!
avatar
@mjw Bardzo nie dobrze, że user ma możliwość dowolnego, w dowolnym momencie usuwania całego tematu, w którym ktoś się zaangażuje, włoży jakiś wkład, poświęci czas, to jakaś kpina!!
avatar
takie pytanie jest aplikacja amazon do kodi ?
avatar
ok usunalem to bo i tak w sumie nic nie wnosilo odnosnie tego boxa Big Grin a juz zaczynalo to w sumie kazdego tylko denerwowac Big Grin
avatar
@Łonogrzmot oki xd
avatar
@Lampardzino Ja doskonale potrafię samodzielnie odnaleźć stosowny temat, oraz przyswoić sobie treść twojego tam wpisu, nie trzeba powielać na Shoutboxie Wink
avatar
@Łonogrzmot ale pytalem play i mowili ze bez problemu mozna zakupic w sieci i ja nie bede mial zadnych problemow
avatar
ok
avatar
@Lampardzino Mógłbyś odpisywać w swoim dedykowanym temacie, nie w Shoutbox?