Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
teraz się zacznie... nie działające źródła i jęki że kiedyś działało...
avatar
avatar
@TaMaX zerkne w wolnej chwili
avatar
@mjw Tak, z tego co widzę to w wersji 0.3 jest close_stream_url i on jest wywoływany w razie potrzeby. W pace mobilnej sie pokazuje komunikat czy odlaczyc inne urządzenie które aktualnie ogląda i po akceptacji to jest właśnie wywoływane.
avatar
@TaMaX chodzi o wp pilot?
avatar
@TaMaX a może warto by było umieść post na forum w odpowiednim temacie? Bo nie wszyscy czytają SB...
avatar
Jak ktos przeją fiksowanie wtyczki po oryginalnym autorze to wywalił kod ktory 'odblokowywal' konto ktore jest uzywane na innym urządzeniu. Moze warto by to bylo przywrócić...
avatar
Jest to jakiś sposób Big Grin
avatar
Ja mam dwa konta, na jedno zalogowałem się by mieć dane tylko do kodi, a na drugie będę się logował na kompie czy laptopie Tongue
avatar
No lepiej się nie logować co chwilę w przeglądarce Tongue
avatar
@mjw -oj coś ciężko widzę wp.pilot - będą problemy co przelogowanie się w przeglądarce...
avatar
@Videletz77 podczas wyszukiwania przytrzymując ok na pilocie w miejsce wpisywania tekstu uruchomi sie funkcja glosowa.
avatar
@ralph522 nie dziala bo zostala na stronie wprowadzona captcha google, raczej juz nie ma szans na reaktywacje wtyczki.
avatar
Witam serdecznie Smile Mam pytanko, bo jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi w necie; czy jest jakaś wtyczka umożliwiająca wyszukiwanie głosem ? Mam Miboxa z pilotem w którym mikrofon aż się prosi o wykorzystanie ale nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź. Da się jakoś sterować Kodi z Cherry Tv głosem czy nie ma takiej opcji?
avatar
wp pilot znowu nie bangla?
avatar
Jaki pilot sparować?
avatar
Pilot do tego beelinka to pilot G10 Air Mouse... Ale widocznie się zepsuł bo nie działa na żadnym urządzeniu....
avatar
Beelink GT1 MINI wie ktoś czy idzie sparować oryginalny pilot z urządzeniem?( po prostu przestał działać)
avatar
@farben to jest chyba do bibliotek twoich folderów z filmami ,mi nie pokazuje np. FanFilm informacje o filmie i jest okladka opis blbabla bla i dopiero po otwarciu dodatkowych informacji są aktorzy, kurde musi byc jaiś myk ,można to zrobić wymysić np. z ftp ale to gra nie warta świeczki każdego aktora dodawac z osobna,zapytam jeszcze na gicie pewnie jest jakiś container()
avatar
@mbebe w CP go każdy kanał działa mi kilka - kilkanaście sekund i zatrzymuje się gdy czas na pasku będzie 03:05:05, przerwa trwa różnie bo nawet około 3 minut, potem kanał znowu rusza, ale występują przeskoki w losowych momentach