Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
We wtyczce od SD-XBMC wyświetla wszystkie sezony kuchennych rewolucji od 1 do 20 w 20tym jest póki co jeden odcinek
avatar
@Łonogrzmot Wiem, po prostu taki przykład. @DenDy Nie odtwarza mi w Exodusie, FanFilmie, Venomie, a ostatnio zainstalowalem "Gaia", chociaz tam tez sie nie da.
avatar
@Cneek7 Bedąc w wielkiej potrzebie, oglądania "Kuchennych rewolucji", zawsze wszystkie sezony znajdziesz w aplikacji Player Wink
avatar
@Cneek7 a o jakiej wtyczce piszesz? W SD-XBMC pokazuje Gogglebox i normalnie odtwarza. Kuchennych rewolucji nie wyświetla bo wygląda na to, że nowy sezon jest zabezpieczony DRM a czemu starych sezonów nie wyświetla to dunno ¯\_(ツ)_/¯
avatar
Wyszukuje wam zrodla w polskich programach? Powiedzmy taki Gogglebox czy nawet kuchenne rewolucje ( Big Grin ) Kiedys sie ładowały a teraz nie moge zadnego zrodla znalezc..
avatar
@Lethe Tak, tej się trzymaj i nie puszczaj, póki co Wink
avatar
A tak swoją drogą, która ze skórek jest najbardziej przejrzysta dla zielonego w obsłudze Kodi ?? Czy trzymać sie tej podstawowej ??
avatar
W tym problem że jednego filmu mi nie widzi ;D VLC i MxPlayer nie widzą, żadnego filmu na dysku. Ostatnia nadzieja była w Kodi ;D
avatar
Szkoda formatować dysku, dla jednego filmu Wink
avatar
@Lethe No i tego się trzymaj, odtwarzanie przez Kodi sobie daruj, do czasu jak sprawdzisz tą funkjonalność na innym pendrivie Wink
avatar
Tak, interface w tv normalnie widzi dysk i z poziomu prostego wbudownego menadżera plików normalnie odpala filmy.
avatar
@Lethe Oczywiście że tak, a sam odbiornik TV widzi ten nośnik, i bezpośrednio z niego, za pośrednictwem USB odtwarza dany film?
avatar
aktualnie nie mam innego nosnika danych aby sptawdzic ? Winny moze byc podlaczony dysk ??
avatar
@Lethe Spróbuj otworzyć plik z filmem, podpinając inny pendrive Smile
avatar
Jest już lepiej Wink w podstawowej skórce mama zakładkę wideo i widzi mi podpięty dysk ale gdy próbuje otworzyć jego zawartość do wyskakuje komunikat o nieprawidłowej ścieżce. Cały czas pod górkęBig Grin
avatar
@Lethe Zmień skórę na podstawową "Estuary", w opcjach ustawień Kodi -> Ustawienia -> Interfejs -> Skóra -> klikamy -> zmieniamy
avatar
W konfiguracji menu startowego nie mam zakładki wideo. Być może mam jakąś.starą i wybrakowaną skórkę.
avatar
avatar
@Lethe Ustawienia -> Interfejs -> Skóra -> Konfiguracja skóry -> Menu startowe -> Wideo -> klikamy na "kropkę", która zmieni kolor, przeskoczy na prawą stronę aktywując -> od tej chwili zakładka "Wideo" będzie widoczna przy każdym uruchomieniu Kodi
avatar
W takim razie chyba coś namieszałem, bo nie mam zakładki Wideo. Jakaś wtyczka lub skórka może temu zaradzić?