w wp pilocie stworzylem epg ale okazalo sie ze nic nie moge nagrac bo ten nieszczesny inputstream o ktorym nie mialem pojecia
Archiwum Shoutboxa
ale boje sie ze juz tak duzo instalowalem rzeczy ze moze lepiej odinstalowac kodi i od nowa instalowac wszysko po kolei
czy powiniene odinstalować wszystko w kodi i zaczac od zera cos jak format dysku w windows
mjw odpisal mi w watku tak ze faktycznie wyglada ze jestem swieży ale jak chcesz to moge ci duzo powiedziec o betonie towarowym
No proszę hehe. Ty naprawdę jesteś świeży. Nawet nie wiem jak Ci odpowiedzieć
O! lista nie może używać wtyczek, inaczej odnośników do wtyczki. Np program ma nazwę TVP 1 i adres. A adres powinien prowadzić do zewnętrznej lokalizacji nie do wtyczki, która z kolei używa inputstream by odtworzyć dany kanał.
O! lista nie może używać wtyczek, inaczej odnośników do wtyczki. Np program ma nazwę TVP 1 i adres. A adres powinien prowadzić do zewnętrznej lokalizacji nie do wtyczki, która z kolei używa inputstream by odtworzyć dany kanał.sorry ze zanudzam z tym nagrywaniem na mi boxa ale widze ze to zupelnie cos nowego bo nawet na forum kodi nie moglem znalezc odpowiedzi


