@marcins29 gra nie arta swieczki
Archiwum Shoutboxa
Wysłanie kodu przycisku PrintScreen przez ADB robi screenshota ale obraz jest czarny
od paru dnia kodi kreci i kreci i wykręcić nie może wisi na creating PVR clients IPTV Simple Client. Podejrzewam ze ma to zwiazek z wtyczka polsat box go, z lista kanałów bez tego dodatku wszystko wczytuje sie normalnie. Ktoś jeszcze ma taki problem?
Witam, ma ktoś w swoich zasobach wiedze o działającym pluginie do wbijam.pl ?
Przypominam głąbom które nie czytają - nie rozsyłam żadnych zaproszeń do żadnej tv


