Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Dzięki.
avatar
Tak. Awaria TVDB - z którego korzysta wiele wtyczek.
avatar
U mnie każdy serial ma w tytule <![CDATA...
avatar
Czy Wam też nie działają seriale w FanFilm?
avatar
Witam.
avatar
Trzeba sprawdzić logi
avatar
Siema, coś się popsuło u mnie i po uruchomieniu Kodi, przy próbie włączenia jakiegokolwiek wideo czy to z YT czy z innej wtyczki, Kodi wywala do pulpitu bez jakichkolwiek błędów. Ktoś coś?
avatar
dziendobry wszystkim
avatar
Che ogladac canal plus sport 1 i nie dziala mi stream:-( a 2 canal plus dziala ma ktos namiary na dzialajacego strema z 1 :-)???
avatar
od kilku dni mam problem z szukaniem na alltube. W logach jest błąd w pythonie dot. JSONa. Ktoś, coś? Dodam, że nic nie grzebałem/popsułem.
avatar
Strona jest przeciążona.
avatar
Część Pany. Wie ktoś może dlaczego jest tak ciężko odpalić cokolwiek co jest na serwerze cliwatching?
avatar
Potrzebne logi, najlepiej utwórz temat z logami
avatar
Na PC zainstalowałem na świeżo Kodi i dokładnie to samo się dzieje na każdej wtyczce, tak jakby nie było dostępu do bazy seriali
avatar
nie dochodze nawet do źródeł - wyszukuje serial, djany na to Star Trek, odszukuje wszystkie Star Treki, wybieram Star Trek Discovery i na tym koniec... Wczoraj po tym kroku byl wybór sezonów, później konkretny odcinek i dopiero wtedy wyszukiwało źródła
avatar
da się sortować kanały w Kodi czy trzeba na liście m3u?
avatar
nie pamietam ale na wszelki wypadek probowalem tez aktualizowac z fanfilm repo
avatar
Jaka wersja FF
avatar
wyłacz/włącz nie pomogło. Miałem podejrzenie, żę może Multimedia coś poblokowała, więc zrobiłem hotspot wifi z telefonu. Zadziałało. Potem wyłącz i włącz i znowu na Multimedi działa o_O
avatar
mi właśnie wtyczka "FanFIlm" też nie wyszukuje. Seriale wyszukuje, ale już po wybraniu serialu nie idzie dalej.