Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
dziendobry wszystkim
avatar
Che ogladac canal plus sport 1 i nie dziala mi stream:-( a 2 canal plus dziala ma ktos namiary na dzialajacego strema z 1 :-)???
avatar
od kilku dni mam problem z szukaniem na alltube. W logach jest błąd w pythonie dot. JSONa. Ktoś, coś? Dodam, że nic nie grzebałem/popsułem.
avatar
Strona jest przeciążona.
avatar
Część Pany. Wie ktoś może dlaczego jest tak ciężko odpalić cokolwiek co jest na serwerze cliwatching?
avatar
Potrzebne logi, najlepiej utwórz temat z logami
avatar
Na PC zainstalowałem na świeżo Kodi i dokładnie to samo się dzieje na każdej wtyczce, tak jakby nie było dostępu do bazy seriali
avatar
nie dochodze nawet do źródeł - wyszukuje serial, djany na to Star Trek, odszukuje wszystkie Star Treki, wybieram Star Trek Discovery i na tym koniec... Wczoraj po tym kroku byl wybór sezonów, później konkretny odcinek i dopiero wtedy wyszukiwało źródła
avatar
da się sortować kanały w Kodi czy trzeba na liście m3u?
avatar
nie pamietam ale na wszelki wypadek probowalem tez aktualizowac z fanfilm repo
avatar
Jaka wersja FF
avatar
wyłacz/włącz nie pomogło. Miałem podejrzenie, żę może Multimedia coś poblokowała, więc zrobiłem hotspot wifi z telefonu. Zadziałało. Potem wyłącz i włącz i znowu na Multimedi działa o_O
avatar
mi właśnie wtyczka "FanFIlm" też nie wyszukuje. Seriale wyszukuje, ale już po wybraniu serialu nie idzie dalej.
avatar
Jakie źródło?
avatar
to tylko u mnie tak?
avatar
cześć, we wszystkich wtyczkach nie działa mi wyszukiwanie źródeł - wybieram serial, kółko się kręci i nic więcej... Parę godzin temu ładowało listę sezonów, potem odcinków i na końcu źródła, a teraz lipa... Scrubs, Fanfilm, Nite Crawler... wszędzie to samo...
avatar
Ale wiesz że nie ma wtyczki kodiwpigulce? Podaj dokładnie jaka wtyczka
avatar
bo mnie nie chceą sie ładować filmy
avatar
hey działa wam wtyczka w kodi kodiwpigulce
avatar
u mnie działa OK