Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
no tak repo kodil ma chyba praktycznie wszystko co można zainstalować i więcej - nie wiem tylko jak to jest utrzymywane
avatar
W "kodil" znajdziecie m. in. Covenant.
avatar
Sprawdziłem już co jest w By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i napisałem poniżej.. Masa wszystkiego
avatar
@mjw - moim zdaniem tego MECOOL M8S PRO+ powinien otrzymać 100 uzytkownik :d jeśli chodzi o poradnik to jak będę pamietał to sprawdzę wieczorem
avatar
Kodil Repository/repozytorium dodatków/filmkodi.com repository - MRKNOW
avatar
kodisrael w tym jest z masą wszystkiego.. Dosłownie wszystkiego !! Wtyczki video skiny repa z całego świata..
avatar
Nie wszyscy na raz Big Grin
avatar
Może ktoś sprawdzić z was czy poradnik jest aktualnu bo co 2 dzień ktoś pisze komentarz albo prywatną wiadomość, że wtyczki nie ma na liście - a u mnie jest i instaluje się bez problemu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Zastanawiam się nad konkursem na 1000 lajków. Nagrodą będzie MECOOL M8S PRO+ tylko nie wiem jakie zasady wymyślić. Tongue
avatar
@binder postawiłem parę złotych dla zasady na Kazachstan więc wygramy na pewno. Big Grin Kurs na Kazachów to 34 PLN :O
avatar
Jaki wynik obstawiacie? Liczę, że po ostatniej wtopię będą 3 punkty.. Mój typ 3-1 Wink
avatar
<bach> otwieranego szampana i <brzdęk> kieliszków Smile)) Setny stawia Tongue
avatar
a co z CinemaHD ?? padło ?
avatar
@mjw - Witam Smile miałem wcześniej się zarejestrować ale 100 to też fajnie Smile
avatar
@czuczek witamy setnego użytkownika forum Smile
avatar
myślałem, że dodając źródło wideo jako link bezpośredni do pobrania z serwisu, odpali obraz. Niestety nie pykło. Zostaje mxplayer
avatar
real-debrid działa na takiej samej zasadzie jak wymienione przez ciebie serwisy
avatar
@mzr9 nie ma takiej wtyczki. Ale jeśli cwykupisz usługę real-debrid to możesz skorzystać z naszej wtyczki
avatar
jest może jakaś wtyczka co odpali mi linki z tb7/filebit/rapideo/xt7? Coś co działa na zasadzie zdalnego odpalania bezpośrednio z ich serwera.
avatar
Widziałem, że zgłosili to do autora wtyczki więc trzeba czekać na aktualizację. Smile