Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
dobra już wiem ;p
avatar
torrenty?
avatar
co to tx7 czy tam tb7?
avatar
dzięki za wyjaśnienie
avatar
Inaczej mówiąc - nie korzysta ze scrapera TVDB, ale sama wtyczka ma swój wewnętrzny scraper, korzystający z API. Do czasu aż nie naprawią api, nie będzie działać. Część rzeczy już działa, ale trzeba wyczyścić cache we wtyczce
avatar
Fanfilm/exodus i podobne biorą dane dot. seriali z kilku serwisów, w tym z TVDB - w zależnościach go nie ma, bo nie jest to odrębna wtyczka, ale w samych skryptach wtyczki są wywołania do TMDB
avatar
tb7
avatar
@jupi49 to co rb7 tylko na sterydach Wink
avatar
a jaki związek ma tvdb z funfilm? w zależnościach wtyczki nie widzę powiązań Tak z ciekawości.
avatar
Tomek, co to jest tx7?
avatar
Kilka wpisów niżej Tomek napisał dlaczego nie działa - wina tvdb bo migrują ze swoim API. Nie jest to wina wtyczek tylko chwilowego dostępu do API. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Seriale na Funfilm i Exodusie nadal nie działają. Nie wiem jakie zależności odpowiadają za ten stan, ale czy można zgłosić ten problem gdzieś bezpośrednio do twórców wtyczek? Dodatkowo w Exodusie nie działa a Funfilmie działa np. Moje seriale/postęp, nie wiem czy to ma związek z problemem opisanym wyżej czy to kwestia problemu z synchronizacją z trakt.tv
avatar
Nie, nie ma. Tu należy się kierować własnym doświadczeniem. Albo zainwestować w realdebrid, albo (jak ja) korzystać z tx7
avatar
przy okazji zapytam, jest jakaś możliwość sprawdzenia transferu z danego źródła filmu/serialu? Chodzi mi o to, żeby sobie rozbadać na kórej stronie najszybciej się z buforuje gdy zatrzymam film. Wiadomo pewnie wszystko zależy od aktualnego obłożenia serwerów ale ogolnie coś zawsze to powie
avatar
jak dobrze że jest ta strona... u mnie kiedyś już był problem przez chwile, myślałem że coś z dostawcą neta. Dziś wymieniłem router i myślałem że coś krzaczy. Na szczescie to tylko zbieg okolicznosci
avatar
btw - jaka wersja Fanfilm, bo jak używasz exodusa to się obawiam troszkę...
avatar
U mnie działają filmy - nie działają seriale - powód poniżej. A źródeł wiele padło w ostatnim czasie...
avatar
Wszelkie wtyczki filmowe w premium u mnie nie działają - jak jest u was ?
avatar
Czy wam także nie działą wtyczki jak Exodus czy FanFilm ? Lista źródeł się nie pojawia lub dane źródło się nie uruchamia - co się dzieje ? Ktoś wie ?
avatar
trzeba czekać aż oni naprawią - nikt nie będzie ruszał wtyczek, bo to po ich stronie.