Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
co ciekawe... mam tez kodi na laptopie. poszlo repo podpis, poszla szukajka, dziala.
avatar
Repo podpis jest martwe - od roku nie aktualizowane - używaj repo mbebe. Repo mbebe działa. Musiałeś coś namieszać w ścieżce, albo musisz zrestartować kodi
avatar
podobnie...po zainstalowaniu repo mbebe nie chce polaczyc i nie pokaze mi zadnego dodatki
avatar
chcialem zainstalowac szukajka.tv ale repo podpis nie dziala. zoabcze na filmbooster
avatar
jeśli chodzi o FanFilm to jeszcze nie, ale w czym problem zainstaluj sobie inną wtyczkę np FilmwebBooster tam działają seriale.
avatar
dziala wam repo podpis?
avatar
mi nie
avatar
dzialaja juz Wam seriale?
avatar
Płatne serwery premium
avatar
Ja też chcę wiedzieć Wink
avatar
dobra już wiem ;p
avatar
torrenty?
avatar
co to tx7 czy tam tb7?
avatar
dzięki za wyjaśnienie
avatar
Inaczej mówiąc - nie korzysta ze scrapera TVDB, ale sama wtyczka ma swój wewnętrzny scraper, korzystający z API. Do czasu aż nie naprawią api, nie będzie działać. Część rzeczy już działa, ale trzeba wyczyścić cache we wtyczce
avatar
Fanfilm/exodus i podobne biorą dane dot. seriali z kilku serwisów, w tym z TVDB - w zależnościach go nie ma, bo nie jest to odrębna wtyczka, ale w samych skryptach wtyczki są wywołania do TMDB
avatar
tb7
avatar
@jupi49 to co rb7 tylko na sterydach Wink
avatar
a jaki związek ma tvdb z funfilm? w zależnościach wtyczki nie widzę powiązań Tak z ciekawości.
avatar
Tomek, co to jest tx7?