Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nie trwa tydzień, problem pojawił się w czwartek - dziś jest poniedziałek. A kto wie, może pojawi się aktualizacja do FanFilm?
avatar
Skargi i zażalenia trzeba kierować to wlascicieli thetvdb...
avatar
Jeśli można to nazwać działaniem, bez tvdb ff jest w połowie nie do użytku a już chyba tydzień to trwa... Biblioteka leży... Zaczyna mnie to drażnić...
avatar
Fanfilm działa. Filmy działają, jest tylko problem z serialami, ale też się da go ominąć przez używanie np wako na telefonie. Poza tym - nie będzie poprawki w Fanfilm - czekamy aż strona się naprawi
avatar
dajcie znac jak fanfilm zacznie dzialac bo na razie nie instaluje Smile
avatar
dopiero odisnstalowanie i zainstalowanie kodi od nowa pomoglo...
avatar
tylko co... na laptopie rusza. Przełącząłem z kabla, na wifi, na hotspot z telefonu... i nic
avatar
Skoro nie udane to coś ci blokuje, repo działa bez problemu.
avatar
a na boxie, po resecie, nieudane polaczenie z repozytorium
avatar
tak samo mbebe na kodi w laptopie poszlo
avatar
co ciekawe... mam tez kodi na laptopie. poszlo repo podpis, poszla szukajka, dziala.
avatar
Repo podpis jest martwe - od roku nie aktualizowane - używaj repo mbebe. Repo mbebe działa. Musiałeś coś namieszać w ścieżce, albo musisz zrestartować kodi
avatar
podobnie...po zainstalowaniu repo mbebe nie chce polaczyc i nie pokaze mi zadnego dodatki
avatar
chcialem zainstalowac szukajka.tv ale repo podpis nie dziala. zoabcze na filmbooster
avatar
jeśli chodzi o FanFilm to jeszcze nie, ale w czym problem zainstaluj sobie inną wtyczkę np FilmwebBooster tam działają seriale.
avatar
dziala wam repo podpis?
avatar
mi nie
avatar
dzialaja juz Wam seriale?
avatar
Płatne serwery premium
avatar
Ja też chcę wiedzieć Wink