Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
jest jakieś nowe źródło do providerów do heliosa (Wako) oraz addonów do namosa?
avatar
IPTV Recorder poradnik na głównej stronie już się pojawił
avatar
u mnie ruszyło dziękuje Smile
avatar
Aktualizacja FanFilm poprawiająca na tyle ile można wyszukiwanie seriali. Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Witaj Smile poczyta,j na forum huczy o tym od przynajmniej tygodnia, nawet tutaj w Shoutbox parę linijek niżej Smile
avatar
Witam czy komuś też fanfilm nie wczytuję sezonów serialu? Filmy działają
avatar
@mjw mail
avatar
Płatne alternatywy działają więc nie ma co narzekać aż tak bardzo Smile
avatar
mamy filmy i seriale za darmo... dla nas są legalne, no ale... Coś darmowego nie działa te kilka dni, są alternatywy. Na razie nie ma co się frustrować i narzekać.
avatar
ok juz dziala sorry za zamieszanie
avatar
Ciagle pisze mi "nieudane polaczenie z repozytorium" tak jak bym mial zły lub nieaktywny juz link
avatar
Witam.Jestem tu nowy i potrzebuje pomocy- zainstalowalem od nowa kodi i potrebowal bym dzialajacego linku do Cherry.tv
avatar
Nie trwa tydzień, problem pojawił się w czwartek - dziś jest poniedziałek. A kto wie, może pojawi się aktualizacja do FanFilm?
avatar
Skargi i zażalenia trzeba kierować to wlascicieli thetvdb...
avatar
Jeśli można to nazwać działaniem, bez tvdb ff jest w połowie nie do użytku a już chyba tydzień to trwa... Biblioteka leży... Zaczyna mnie to drażnić...
avatar
Fanfilm działa. Filmy działają, jest tylko problem z serialami, ale też się da go ominąć przez używanie np wako na telefonie. Poza tym - nie będzie poprawki w Fanfilm - czekamy aż strona się naprawi
avatar
dajcie znac jak fanfilm zacznie dzialac bo na razie nie instaluje Smile
avatar
dopiero odisnstalowanie i zainstalowanie kodi od nowa pomoglo...
avatar
tylko co... na laptopie rusza. Przełącząłem z kabla, na wifi, na hotspot z telefonu... i nic
avatar
Skoro nie udane to coś ci blokuje, repo działa bez problemu.