Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Wam też teleelevidenie wywala?
avatar
@zwonko - na tym to wszystko polega, ale w tym przypadku nie czekamy na aktualizację, tylko na naprawę.
avatar
@Tomek dzięki za info jak to zrobić już działa.
avatar
czyli jak poprawią API to pewnie będzie kolejna aktualizacja. No nie ważne, jak coś za darmo to czasem trzeba pocierpieć Smile
avatar
@zwonko - na tyle ile się da. API TVDB dalej leży i nie działa w 100% - udało się część rzeczy ominąć, ale nie jest to idealne rozwiązanie i nie wszystko działa. Ale na to już wpływu nie ma bo to już po stronie TVDB.
avatar
@warpbrothers bo nie zaktualizowałeś repozytorium. Jeśli nie widać jeszcze aktualizacji wtyczki do wersji 2019.11.18.0 to należy ponownie zainstalować repozytorium lub wyszukać aktualizację w dodatki -> moje dodatki -> strzałka w lewo aby otworzyć menu -> wyszukaj aktualizację
avatar
sprawdzone, działa. @mjw możesz sprecyzować co znaczy "na tyle na ile można"
avatar
U mnie nie pokazuje się aktualizacja fanfilm z listopada, ostatnia wersja jaka jest dostępna to ta z października. Dlaczego?
avatar
jest jakieś nowe źródło do providerów do heliosa (Wako) oraz addonów do namosa?
avatar
IPTV Recorder poradnik na głównej stronie już się pojawił
avatar
u mnie ruszyło dziękuje Smile
avatar
Aktualizacja FanFilm poprawiająca na tyle ile można wyszukiwanie seriali. Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Witaj Smile poczyta,j na forum huczy o tym od przynajmniej tygodnia, nawet tutaj w Shoutbox parę linijek niżej Smile
avatar
Witam czy komuś też fanfilm nie wczytuję sezonów serialu? Filmy działają
avatar
@mjw mail
avatar
Płatne alternatywy działają więc nie ma co narzekać aż tak bardzo Smile
avatar
mamy filmy i seriale za darmo... dla nas są legalne, no ale... Coś darmowego nie działa te kilka dni, są alternatywy. Na razie nie ma co się frustrować i narzekać.
avatar
ok juz dziala sorry za zamieszanie
avatar
Ciagle pisze mi "nieudane polaczenie z repozytorium" tak jak bym mial zły lub nieaktywny juz link
avatar
Witam.Jestem tu nowy i potrzebuje pomocy- zainstalowalem od nowa kodi i potrebowal bym dzialajacego linku do Cherry.tv