Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
I mogę wybrać z listy film z innego źródła
avatar
Włączam film po prawej koło zegara wyskakuje nazwa filmu i czas jego trwania i po chwili znika i nic się nie dzieje
avatar
Możesz więcej szczegółów?
avatar
Jak rozwiazac problem nie lądujących się filmów w kodi na mi box
avatar
@farben niestety ustawienie SMB1 i SMB3 nie pomogło. Co ciekawe znowu jest widoczny dysk w "Przeglądarka Zeroconf". Sposób @mjw zadział Smile dziękuję wszystkim za pomoc Smile
avatar
@zwonko wpisz recznie ip i port 445 w menedrzeże plików. Kodi na androida tak ma, ze samo czasami nie wykrywa i trzeba dodac recznie.
avatar
@zwonko Ustawienia-Uslugi-Minimalna wersja protokołu SMB 1 Maksymalna wersja SMB 3, restart Kodi lub boxa i musi widzieć, jak nie to sprawdź czy w jakimś managerze plików który obsługuje SMB widzisz te zasoby
avatar
ktoś ma jakiś pomysł dlaczego w KODI (Mecool M8S PRO L), nie widzi mi otoczenia sieciowego (SMB)? W sensie wchodzę a jest pusto. W KODI na Win7 wszystko działa.
avatar
nie każdemu wyślę
avatar
kto chce linka do sportowej tv niech pisze priv
avatar
@pietamatt Nie słyszałem, o wtyczce dla Kodi, dedykowanej dla tego "serwisu" Smile
avatar
Czy mozna zainstalowac Delta Media Player na Kodi 17.6.Mam wykupiony na 3mce.service,ale ciagle sa zaklocenia w odbiorze.Pozdrawiam Maciej
avatar
Z helios wysyłasz źródło do Kodi? W takim razie normalnie można z "pilota" w Wako włączyć lub pobrać napisy w Kodi lub w smamym kodi.
avatar
pytanie mam jak ustawic w Wako (Helios) wybrac polskie napisy?
avatar
U mnie też ok działa
avatar
Canal+ 4K Ultra HD koncert Evanescence "mucha nie siada"...o co to "halo"?! Smile
avatar
@ScatMan91 No to co jest z Tobą? Piszesz "szarpie na każdym kanale", weź się zdecyduj, zamiast siać defetyzm, u mnie zawsze i wciąż wszystko super!
avatar
@Łonogrzmot fakt tnt śmiga elegancko
avatar
@flanktus @ScatMan91 Aktualnie TNT "Parszywa dwunastka", działa jak złoto Smile
avatar
@flanktus si szarpie na każdym kanale