Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
nie każdemu wyślę
avatar
kto chce linka do sportowej tv niech pisze priv
avatar
@pietamatt Nie słyszałem, o wtyczce dla Kodi, dedykowanej dla tego "serwisu" Smile
avatar
Czy mozna zainstalowac Delta Media Player na Kodi 17.6.Mam wykupiony na 3mce.service,ale ciagle sa zaklocenia w odbiorze.Pozdrawiam Maciej
avatar
Z helios wysyłasz źródło do Kodi? W takim razie normalnie można z "pilota" w Wako włączyć lub pobrać napisy w Kodi lub w smamym kodi.
avatar
pytanie mam jak ustawic w Wako (Helios) wybrac polskie napisy?
avatar
U mnie też ok działa
avatar
Canal+ 4K Ultra HD koncert Evanescence "mucha nie siada"...o co to "halo"?! Smile
avatar
@ScatMan91 No to co jest z Tobą? Piszesz "szarpie na każdym kanale", weź się zdecyduj, zamiast siać defetyzm, u mnie zawsze i wciąż wszystko super!
avatar
@Łonogrzmot fakt tnt śmiga elegancko
avatar
@flanktus @ScatMan91 Aktualnie TNT "Parszywa dwunastka", działa jak złoto Smile
avatar
@flanktus si szarpie na każdym kanale
avatar
Wam też teleelevidenie wywala?
avatar
@zwonko - na tym to wszystko polega, ale w tym przypadku nie czekamy na aktualizację, tylko na naprawę.
avatar
@Tomek dzięki za info jak to zrobić już działa.
avatar
czyli jak poprawią API to pewnie będzie kolejna aktualizacja. No nie ważne, jak coś za darmo to czasem trzeba pocierpieć Smile
avatar
@zwonko - na tyle ile się da. API TVDB dalej leży i nie działa w 100% - udało się część rzeczy ominąć, ale nie jest to idealne rozwiązanie i nie wszystko działa. Ale na to już wpływu nie ma bo to już po stronie TVDB.
avatar
@warpbrothers bo nie zaktualizowałeś repozytorium. Jeśli nie widać jeszcze aktualizacji wtyczki do wersji 2019.11.18.0 to należy ponownie zainstalować repozytorium lub wyszukać aktualizację w dodatki -> moje dodatki -> strzałka w lewo aby otworzyć menu -> wyszukaj aktualizację
avatar
sprawdzone, działa. @mjw możesz sprecyzować co znaczy "na tyle na ile można"
avatar
U mnie nie pokazuje się aktualizacja fanfilm z listopada, ostatnia wersja jaka jest dostępna to ta z października. Dlaczego?