Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Odinstalowanie nic nie da. Trzeba zrobić aktualizację. Albo włączyć i wyłączyć kodi.
avatar
a u mnie dalej pokazuje ze wersja 2019.11.18.0. Odinstalowanie i zainstalowanie repo nie pomogło
avatar
@jp44 - Aktualizacja FanFilm z wczoraj działa. Niestety - TVDB ma dalej awarię api i nie wszystko działa idealnie - ale ogólnie mówiąc seriale działają.
avatar
@jp44 Aktualizację wtyczki FanFilm zrobił? Wszystko jest w porządku, sprawdzono wyszukiwanie na kultowym serialu 'Allo 'Allo! Smile
avatar
Obecnie FanFilm, Venom, Exodus nie wyszukuje seriali - sytuacja kilka dni temu była naprawiona, teraz znowu jak było - macie podobnie ?
avatar
Może podepnij się pod jakiś temat, lub załóż nowy "MĄDRY" po to jest forum każdy pomoże nie na szybko: dziś pytanie dzisiaj odpowiedź, to jest dla ludzi pomagajmy sobie ale z szacunkiem Smile
avatar
po pierwsze czy na pewno zaglądasz do podsekcji "Urządzenia mobilne Cyfrowy Polsat GO" no i dwa shotbox nie jest do rozwiązywania problemów a jakoś tak się tutaj robi powoli, przecież nie wkleję Ci zrzutu ekranu tutaj
avatar
Kolego nie ma nic z CP GO i kodi na icok jest tylko jedno urzadzenie i dale wyskakuje blad
avatar
@Gabi2008 Masz "zablokowany" dostęp do wyszukiwarki Google?
avatar
Wlasnie nie ma jest duzo z youtube ale nie z CP Go
avatar
@Gabi2008 W sieci znajdziesz mnóstwo informacji, odnośnie zagadnienia "Device limit exceeded" w Cyfrowym Polsacie GO, co za tym idzie, również "usuwania" urządzeń za pośrednictwem swojego konta Wink
avatar
Czesc wszystko po usuwane i dalej to wyskakuje
avatar
Przekroczyłes ilość urządzeń, zaloguj się na swoje konto ICOK i w zakładce "Dane Sprzętu" w sekcji "Urządzenia mobilne Cyfrowy Polsat GO" usuń jakieś nieużywane urzadzenie
avatar
Czesc w cyfrowy polsat go pisze mi device limit exceeded Kodi 18 leila macie jakies pomysly ????
avatar
@mjw - mail
avatar
Wiem, że działa Smile
avatar
Witaj,Tomek wiesz że działa czy że jesteś wielki?
avatar
Wiem
avatar
Tomek jesteś wielki od nowa zainstalowałem i jest chyba ok
avatar
Można i tak. Można też dodać nowe repozytorium i samo się zaktualizuje