Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@binder nareszcie Big Grin
avatar
Phantom - Aktualizacja Big Grin
avatar
Podobno winny jest URLResolver, który nie obsługuje vshare (a filmy na zalukaj są na vshare)
avatar
cze nie wiecie czemu nie działa zalukaj
avatar
cze nie wiecie czemu zalukaj mi nie działa
avatar
@mjw... się wykrzaczył całkowicie Smile)) chyba ze jakie dodatkowe zajęcie znalazł...
avatar
Poszukuje IPTV za free z kanałami canal+ lub jakąś wtykę ze streamingiem meczy LM Smile
avatar
@Taxi spróbuję wieczorem poszukać. @mzr9 ja ostatnio mało czasu mam Sad
avatar
Coś ostatnio się pustka na czacie zrobiła :-D
avatar
@mjw Ustawienia ---> Ustawienia telewizji ---> Menadżer grup, I tutaj stworzyłem grupę i dodałem kanały
avatar
@Taxi w czym masz je utworzone? W pliku m3u czy jak?
avatar
W jaki sposób najszybciej mogę przenieść grupy utworzone na PC z Kodi na Mibox? Chodzi o kanały IPTV
avatar
no tak repo kodil ma chyba praktycznie wszystko co można zainstalować i więcej - nie wiem tylko jak to jest utrzymywane
avatar
W "kodil" znajdziecie m. in. Covenant.
avatar
Sprawdziłem już co jest w By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i napisałem poniżej.. Masa wszystkiego
avatar
@mjw - moim zdaniem tego MECOOL M8S PRO+ powinien otrzymać 100 uzytkownik :d jeśli chodzi o poradnik to jak będę pamietał to sprawdzę wieczorem
avatar
Kodil Repository/repozytorium dodatków/filmkodi.com repository - MRKNOW
avatar
kodisrael w tym jest z masą wszystkiego.. Dosłownie wszystkiego !! Wtyczki video skiny repa z całego świata..
avatar
Nie wszyscy na raz Big Grin
avatar
Może ktoś sprawdzić z was czy poradnik jest aktualnu bo co 2 dzień ktoś pisze komentarz albo prywatną wiadomość, że wtyczki nie ma na liście - a u mnie jest i instaluje się bez problemu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.