Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@mjw mail... dalej ci nie działają powiadomienia?
avatar
Ciezko cos powiedziec o procesorze s905x3. Do mnie idzie jeden box z takim procesorem za jakis czas bedzie u mnie. Wszystko zalezy do czego potrzeba. s905x2 swietnie dziala na coreelec
avatar
A co myślicie o takim boxtv -https://youtu.be/psTCqliGhcY
avatar
mają być w nadchodzących miesiącach premiery jakichś nowych, ciekawych tv boxów?
avatar
Ogólnie w tempie nie ma różnicy - boot tak samo jak karta+emmc - tylko tyle że slot wolny Smile Z poprawionych rzeczy to hdmi-cec - już działa super...
avatar
@DenDy - też zauważyłem że ukryli drugi temat. To pewnie dlatego że w przypadku aktualizacji wszystko padało Smile Tu aktualizacja ma być bezbloesna
avatar
W pierwszej (starszej) metodzie trzeba dodatkowo pobrać pliki, umieścić je na karcie... a w nowszej jest już wszystko przygotowane.
avatar
W przypadku dual boot CE startuje jako pierwszy z pamięci wewnętrznej ale karta i tak musi być wsadzona, używana jest tylko to zbootowania. Jeśli wyciągniesz kartę to uruchomi się android lub gdy z menu zasilania CE wybierzesz Reboot to nand/emmc.
avatar
Swoją drogą, temat z drugą metodą został na forum CE nieco ukryty. Dostęp do niego jest jedynie przez bezpośredni link. Chyba wolą by ludzie używali ceemmc Tongue
avatar
Czyli jak dobrze rozumiem to w przypadku dual boota CE startuje jako główny system bez włożonej karty? I to by była ta różnica między ceemmc a tą drugą metodą.
avatar
Wiesz że nie lubię poradników video. Co tekst pisany to pisany. A nie potem poradniki w stylu resoraka. Choć tam i pisany tekst wygląda dziwnie.
avatar
Nastepnym razem live stream rob na youtube Tongue
avatar
No to bardzo fajnie, mozna dac znac Savio zeby wywalili androida Big Grin
avatar
Trzeba było zmienić i zrestartować
avatar
Dźwięk trzeszczy strasznie przez hdmi - pewnie wina added support for multi channel pcm for G12 devices
avatar
wszystko działa.
avatar
przy kopii zapasowej był podwójny restart
avatar
czy jest szybciej - tak
avatar
kopia przywrócona
avatar
restart