Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Czyli na stronie trakt.tv nie dodaje ci go automatycznie do kolekcji?
avatar
Tak, na stronie jest jako kolejny do obejrzenia, ale nie jest dodany do kolekcji, przez co w kodi tez mi go nie dodaje
avatar
Bo to że wychodzi, nie oznacza że na stronie jest uzupełniony
avatar
A na stronie trakt ten odcinek jest dodany?
avatar
witam,jak wychodzi nowy odcinek serialu który mam w trakt kolekcji to nie dodaje mi go automatycznie do kolekcji, wiecie w czym tkwi problem?
avatar
Witam! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
avatar
@mjw mail
avatar
@unitted Jest o tym zagadnieniu/wtyczce temat na forum, niech tam się udziela...
avatar
cześć, wie ktoś jak rozwiązać problem z wtyczką cp go i błędem logowania "device limit exceeded"? limit urządzeń nie jest u mnie przekroczony.
avatar
No cześć! Big Grin
avatar
Heja!
avatar
@Tomek Andrzejki panie Big Grin
avatar
@mjw mail... dalej ci nie działają powiadomienia?
avatar
Ciezko cos powiedziec o procesorze s905x3. Do mnie idzie jeden box z takim procesorem za jakis czas bedzie u mnie. Wszystko zalezy do czego potrzeba. s905x2 swietnie dziala na coreelec
avatar
A co myślicie o takim boxtv -https://youtu.be/psTCqliGhcY
avatar
mają być w nadchodzących miesiącach premiery jakichś nowych, ciekawych tv boxów?
avatar
Ogólnie w tempie nie ma różnicy - boot tak samo jak karta+emmc - tylko tyle że slot wolny Smile Z poprawionych rzeczy to hdmi-cec - już działa super...
avatar
@DenDy - też zauważyłem że ukryli drugi temat. To pewnie dlatego że w przypadku aktualizacji wszystko padało Smile Tu aktualizacja ma być bezbloesna
avatar
W pierwszej (starszej) metodzie trzeba dodatkowo pobrać pliki, umieścić je na karcie... a w nowszej jest już wszystko przygotowane.
avatar
W przypadku dual boot CE startuje jako pierwszy z pamięci wewnętrznej ale karta i tak musi być wsadzona, używana jest tylko to zbootowania. Jeśli wyciągniesz kartę to uruchomi się android lub gdy z menu zasilania CE wybierzesz Reboot to nand/emmc.