Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Szybciutki konkurs - lista teleeledevinie na 4 dni Smile - kto pierwszy na PW
avatar
Ile dni wstecz? :O
avatar
Nowe EPG Archive : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ,dla desperatów waga 104 MB Wink Jest jeszcze : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , by ułatwić ściąganie w nim : pl.xml, pl.gz, i plar.xml
avatar
@Tomek trzeba o tym co @zm1c4l komus szepnac? Wink
avatar
A w skrócie pisząc, FF źle wyłapuje linki z serialami ze źródla otube ^^
avatar
Zauważyłem że fanfilm źle wyłapuje linki z serialami ze źródła otube, generuje linki których nie ma u nich na stronie lub wskazuje błędne linki a te właściwe które są na stronie nie ma w fanfilm.
avatar
To nie wina fanfilm tylko stron, które udostępniają wideo, a ostatnio jest ich jak na lekarstwo.
avatar
@mamil_km Szansa jak to szansa, raz jest, raz jej nie ma Wink
avatar
Czy jest szansa że wrócą źródła w fanfilm? U mnie nadal większość nie działa.
avatar
up next to watch to lista w trakttv
avatar
Takie wideło do poradników będzie teraz dodawane: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
avatar
Jeśli to wtyczka UpNext - to ona korzysta z tego co masz bibliotece - więc musi być ten odcinek, bo skąd by miała informację że kolejny będzie...
avatar
Wtyczka czy jakaś lista?
avatar
Co to jest Up next to watch?
avatar
raczej to nie to, bo odcinek wyświetla mi się w "up next to watch"
avatar
Bo możliwe że trakt jeszcze ich nie wprowadził do bazy danych. Niestety - nie ma tam często nawet całych sezonów np. serial The Ranch ma na netflix 6 sezonów - w trakt są tylko 4
avatar
tak myślałem, tylko czy może wiecie dlaczego?
avatar
Skoro w trakt nie masz dodanych do kolekcji najnowszych odcinków, to z tego wynika że coś twoje konto trakt nie działa prawidłowo.
avatar
Na trakt tv nie mam dodanych do kolekcji najnowszych odcinkow. W ustawieniach biblioteki mam wszystko wlaczone oprocz sprawdz film/serial przed dodaniem. Synchro mam przy starcie i co 0godzin.
avatar
W Ustawienia - Fanfilm - Bibliotek wszystko jest ok? Sprawdź też co ile godzin jest synchronizacja z trakt w ogólne - na samym dole Automatyczna synchronizacja biblioteki trakt