Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Jak chcesz wydać 5 stówek to lepiej Shield - używany, choć nie wiem czy za tyle znajdziesz Wink
avatar
a drugie moje pytanie, lepiej iść w beelinka gt king czy szukać używanego nvidia shield tv?
avatar
w tv mam, ale znalazłem gdzieś netflixa za ~20zł i jest napsiane ze niby na telewizorze tego się nie odpali tylko na komputerze
avatar
W 1080p jesli uruchomisz na nim coreelec, w tv nie masz netflixa 4k?
avatar
Mam pytanko, na Beelink gt king pro odpale netflixa w 4k?
avatar
I po konkursie
avatar
Poszło PW
avatar
Szybciutki konkurs - lista teleeledevinie na 4 dni Smile - kto pierwszy na PW
avatar
Ile dni wstecz? :O
avatar
Nowe EPG Archive : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ,dla desperatów waga 104 MB Wink Jest jeszcze : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , by ułatwić ściąganie w nim : pl.xml, pl.gz, i plar.xml
avatar
@Tomek trzeba o tym co @zm1c4l komus szepnac? Wink
avatar
A w skrócie pisząc, FF źle wyłapuje linki z serialami ze źródla otube ^^
avatar
Zauważyłem że fanfilm źle wyłapuje linki z serialami ze źródła otube, generuje linki których nie ma u nich na stronie lub wskazuje błędne linki a te właściwe które są na stronie nie ma w fanfilm.
avatar
To nie wina fanfilm tylko stron, które udostępniają wideo, a ostatnio jest ich jak na lekarstwo.
avatar
@mamil_km Szansa jak to szansa, raz jest, raz jej nie ma Wink
avatar
Czy jest szansa że wrócą źródła w fanfilm? U mnie nadal większość nie działa.
avatar
up next to watch to lista w trakttv
avatar
Takie wideło do poradników będzie teraz dodawane: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
avatar
Jeśli to wtyczka UpNext - to ona korzysta z tego co masz bibliotece - więc musi być ten odcinek, bo skąd by miała informację że kolejny będzie...
avatar
Wtyczka czy jakaś lista?