Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam zainstalowałem kodi i telewizję z podstawowym pakietem kanałów 7 chciałem zainstalować dodatki jak Exsodus blomqvist incursion-repo oraz większa ilość kanałów z biblioteką filmów ale instalacja przebiegła pomyślnie ale
avatar
Czasem dziala, czasem nie Tongue
avatar
@mjw - działa ci w końcu poczta czy dalej muszę pisać "mail"
avatar
@mjw mail
avatar
No zobaczymy, ponoć już jest aktualizacja. Smile
avatar
@mjw no może inaczej - mi zajęło parę godzin udowadnianie że problem jest, a naprawa też troszkę właściwej osobie zajęła.
avatar
To naprawdę odrodzenie dla wielu osób będzie
avatar
@mjw mail - prawdziwy reborn Smile Zajęło nam sporo godzin zlokalizowanie że w ogóle jest problem, potem gdzie on jest, potem żeby go rozwiązać... Ale jest o niebo lepiej.
avatar
@Michas303 Tak, zdecydowanie dołożyć!
avatar
MECOOL KM9 Pro z 2gb ramu jest wystarczający czy lepiej jednak dołożyć do tych 4gb?
avatar
Panowie wiecie jak mi pomoc? Mam zainstalowane kilka wtyczek i gdy znajde jakis film i wyszukam zrodla i juz go odpalam wtedy Kodi sie postanawia wylaczyc Sad
avatar
Jak jeszcze potencjalni zainteresowani nie "wiedzą", w Ipla na Android TV, można płacić Blikiem, mała rzecz a cieszy Wink
avatar
Na mnie pora, wybywam i będę poza siecią dlatego trochę wcześniej życzę Wam wszystkim spokoju i wesołych świąt, do przeczytania wkrótce Smile
avatar
witam wszystkich na forum
avatar
@mjw - mail Smile
avatar
Dzięki wielkie, będę czytał
avatar
avatar
Najtanszy box z s905x2 i wgranym coreelec da rade
avatar
Docelowo chce się zaopatrzyć w w GT King pro, ale póki hajsu mało to byle telewizję oglądać
avatar
Ile muszę wydać, na, najtańsze urządzenie które będzie obsługiwał teleelevidenie w full HD?