Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
w sumie nawet bez menedżera okien - potrzebuję jako mały serwer i ssh
avatar
bez kodi - bez niczego...
avatar
@mjw - pytanko za 100 pkt. Mam boxa który sobie leży (na s905x). Podejrzewam że ma lepszą wydajność niż pi0 - czy znasz jakąś metodę coby tam zwykłego linuksa wrzucić?
avatar
Po co rozpakowujesz pliki zip? I nie instaluj incursion - to śmieć jakich mało obecnie...
avatar
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU! Oby w nowym roku nie wylaczyli nam tyle hostingow jak w tym. Wink
avatar
@piotr1465 Nikt nie wie o co Ci chodzi. Napisz nowy post w Kodi dla początkujących. Tylko skup się i napisz rzeczowo z czym masz problem. Ekipa i ja na pewno Ci pomożemy Smile
avatar
Witam zainstalowałem kodi i telewizję z podstawowym pakietem kanałów 7 chciałem zainstalować dodatki jak Exsodus blomqvist incursion-repo oraz większa ilość kanałów z biblioteką filmów ale instalacja przebiegła pomyślnie ale podczas rozpakowania pliku zip okazuje się że jest on pusty nadmieniam tu że pierwsza instalacja przebiegła pomyślnie co mam robić lub co robię nie tak
avatar
Witam zainstalowałem kodi i telewizję z podstawowym pakietem kanałów 7 chciałem zainstalować dodatki jak Exsodus blomqvist incursion-repo oraz większa ilość kanałów z biblioteką filmów ale instalacja przebiegła pomyślnie ale
avatar
Czasem dziala, czasem nie Tongue
avatar
@mjw - działa ci w końcu poczta czy dalej muszę pisać "mail"
avatar
@mjw mail
avatar
No zobaczymy, ponoć już jest aktualizacja. Smile
avatar
@mjw no może inaczej - mi zajęło parę godzin udowadnianie że problem jest, a naprawa też troszkę właściwej osobie zajęła.
avatar
To naprawdę odrodzenie dla wielu osób będzie
avatar
@mjw mail - prawdziwy reborn Smile Zajęło nam sporo godzin zlokalizowanie że w ogóle jest problem, potem gdzie on jest, potem żeby go rozwiązać... Ale jest o niebo lepiej.
avatar
@Michas303 Tak, zdecydowanie dołożyć!
avatar
MECOOL KM9 Pro z 2gb ramu jest wystarczający czy lepiej jednak dołożyć do tych 4gb?
avatar
Panowie wiecie jak mi pomoc? Mam zainstalowane kilka wtyczek i gdy znajde jakis film i wyszukam zrodla i juz go odpalam wtedy Kodi sie postanawia wylaczyc Sad
avatar
Jak jeszcze potencjalni zainteresowani nie "wiedzą", w Ipla na Android TV, można płacić Blikiem, mała rzecz a cieszy Wink
avatar
Na mnie pora, wybywam i będę poza siecią dlatego trochę wcześniej życzę Wam wszystkim spokoju i wesołych świąt, do przeczytania wkrótce Smile