Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam, szukam i nie mogę nic znaleźć, żebym mógł oglądać TVN7 za free. Ma ktoś jakiś patent?
avatar
sprawdzałem teraz, mi nic nie wywala
avatar
Hej wersja poprawiona przez Skupi działa nie do końca dobrze. Przy filmie The Bravest 2019/LIE HUO YING XIONG 2019 wywala całe kodi.
avatar
@FastMan to wersja poprawiona przez Skupi, i jest dostępna w naszym repozytorium.
avatar
@Tomek Co to za nowa wersja scrapera? Aktualnie mam scraper reggs'a i od paru dni nie pobiera żadnych danych, a na jego githubie nie widzę żadnej nowej wersji
avatar
@mjw nowa wersja filmweb.scraper - wrzuć z githuba do repo... - można też by zmienić rangę @skupi
avatar
Witam. Instaluję jako Administrator kodi-18.5-Leia-x64.exe na Windows 10 Home. Aktualizacje wszystkie na bieżąco. Dostaje komunikat: Windows 7 SP1 or above required. ???
avatar
Ok Sad
avatar
@Michas303 Śmietnik to tutaj robisz!, jest ku temu dedykowny temat, w którym tak dzielnie się udzielałeś...
avatar
Mjw chyba już mi kiedyś poradził, ale niefortunnie niestety zapomniałem zapisać Sad
avatar
No napisać mogę, ale po co zaśmiecać temat jak tutaj eksperci poradzą w 1 zdaniu Tongue
avatar
@Michas303 To jakiś problem dla Ciebie?!, abyś znów napisał w tym temacie, tam zadawał swoje pytania! => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Cześć, jaki sprzętbyście polecali do netflixa minimum 720p i żeby miał moduł WiFi w sobie? Chce rodzica coś sprezentować, będzie coreelec instalowane
avatar
i raz jeszcze @mjw mail
avatar
@mjw mail Smile
avatar
Robie sobie test/recenzje "lajf" boxa za $30: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
avatar
Zauważyłem dziś niepoprawne działanie wtyczki FanFilm, na niektórych wstawkach po uruchomieniu źródeł - zawiesza się i nie ładuje. Ktoś wie co się dzieje ?
avatar
tak myślałem Sad dzięki
avatar
to drugie.
avatar
witam, używa ktoś tutaj może scrapera filmweb zamiast tmdb do pobierania informacji o filmach? bo ostatnio nie działa i nie wiem czy problem leży po mojej stronie czy jest związany z ostatnimi zmianami layoutu na fw