mam jeszcze jedno pytanie co używasz do kopiowania czy przenoszenia plikow w mi box
Archiwum Shoutboxa
sky02 ja mam juz wszytko do rootowania i mam swiadomość że mogę uceglić mi boxa ale pytanie brzmi czy to coś zmieni tzn czy będzie można nagrywać epg korzystające z z inputstream
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Tylko żeby nie było na mnie jak coś nie pyknie. Osobiście Mi tel Tak Box nie
zależy mi nagraniu docelowo canal + ale na razie to nic nie mogę nagrać cokolwiek a ty pisałeś o rootowaniu jako rozwiązaniu mojego problemu
A co to w ogóle za box ? Model procesor ram? Ja swojego z 20 razy reanimowałem i nie chce odejść w zaświaty 

Nigdzie nic nie ma akurat o tym boxie gdzie zrobic zwarcie, pamiec jest tak wlutowana ze nie wystawają nóżki...
@Rafix095 tak Ci się tylko wydaje jak poszukasz trochę, zrobisz kabel to box ożyje

@Rafix095 Szuka się do takiego wpisu stosownego tematu na forum, a nie histeryzuje na Shoutboxie 

Właśnie ucegliłem swojego boxa przy wgrywaniu coreelec do pamieci... Jakiego boxa polecacie tak do około 500zł najlepiej z chin bo taniej...
Win nowy 10 a kodi stary zainstaluj kodi 18.5 w wersji 64 bo stawiam że nie masz procesora 1 rdzeniowego

