Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Próbowałem Waszą wtyczkę. Adres magnetu wkleiłem na real-debrid/torrents > Convert, poczekałem aż się przetworzy/pobierze do 100% i niestety we wtyczce w "My torrents" jest ten pliczek, ale szary i nie da się go otworzyć.
avatar
Dla mnie za duża pikseloza, już oko przyzwyczajone do +720p
avatar
u mnie torrenty z RD lecą na internecie 150KB/s i nie przycina, ale kosztem jakości (tylko 480p) Tongue
avatar
Jak coś to pisz to podpowiem Ci co i jak w razie czego. Smile
avatar
avatar
Oo tego jeszcze nie próbowałem. Zobaczę wieczorkiem. Dzięki Smile
avatar
@levider mozesz szukac torrentow na kickass.cd czy thepiratebay szukasz co potrzebujesz z dopiskiewm hevc. Wrzucasz magneta do By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i odtwarzasz nasza wtyczka Wink
avatar
Jeżeli tak to próbowałem wszelkie linki z RD i tylko wtyczki Bubbles i Alluc działają bez lagów. Ale ciezko cokolwiek znaleźć. Z filmami nie problemów, jedynie seriale
avatar
@mjw. Chodzi Ci o wtyczki kodi typu Covenant, Elysium tyle że źródła z dopiskiem "hevc"?
avatar
@levider to wrzucaj sobie torrenta do RD jakiegoś HEVC i na pewno uciągniesz stream. Pliki wideo z kodekiem HEVC w 720p mają ok 700MB.
avatar
tylko ze zwykłych*
avatar
Także z RD nie mogę korzystać, a ze zwykłych, a zwykłe czasem są czasem nie... Undecided
avatar
Tylko rano mogę oglądać RD, 10+mb/s. @NitroFuN mam Quasara, miales coś innego na myśli?
avatar
Problem w tym że mam RD... tyle że RD potrzebuje minimum 8mb/s a mój internet śmiga 3-7 w dzień
avatar
A nawet gdyby nic nie było, to zawsze można sobie torrenta w RD ogarnąć, wtedy wszystko śmiga w 100% Big Grin
avatar
Wykup sobie real-debrid @levider i nie będzie problemów. Tongue
avatar
Co ostatnio dzieje się z tymi wtyczkami..? Nic nie da się oglądać :/
avatar
Jeżeli ktoś lubił SALTSa, to jest nowy fork - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Używa ktoś Mi Box z podłączonym kablem ethernet? Niestety po WiFi rwie mi transmisję IPTV niemiłosiernie(na PC wszystko idealnie). Zastanawiam się nad jakimś adapterem i puszczeniem kabla.
avatar
swoją drogą przydałby się dział dot. ATV Big Grin