czy będzie można nagrywać epg korzystające z z inputstream Tego to nie bardzo rozumie
Archiwum Shoutboxa
hmmm jak widze nie ma jeszcze zbyt duzo uztytkownikow mi boxa lub nikomu nie zalezy na nagrywaniu
Nie ma Mi boxa telefony owszem. Ja w domu siedzę na Samba nic więcej nie jest mi potrzebne. A root da Ci pełne uprawnienia do wszystkich plików i katalogów. Android przestanie Cię więcej pytać lub blokować
mam jeszcze jedno pytanie co używasz do kopiowania czy przenoszenia plikow w mi box
sky02 ja mam juz wszytko do rootowania i mam swiadomość że mogę uceglić mi boxa ale pytanie brzmi czy to coś zmieni tzn czy będzie można nagrywać epg korzystające z z inputstream
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Tylko żeby nie było na mnie jak coś nie pyknie. Osobiście Mi tel Tak Box nie
zależy mi nagraniu docelowo canal + ale na razie to nic nie mogę nagrać cokolwiek a ty pisałeś o rootowaniu jako rozwiązaniu mojego problemu
A co to w ogóle za box ? Model procesor ram? Ja swojego z 20 razy reanimowałem i nie chce odejść w zaświaty 

Nigdzie nic nie ma akurat o tym boxie gdzie zrobic zwarcie, pamiec jest tak wlutowana ze nie wystawają nóżki...
@Rafix095 tak Ci się tylko wydaje jak poszukasz trochę, zrobisz kabel to box ożyje

@Rafix095 Szuka się do takiego wpisu stosownego tematu na forum, a nie histeryzuje na Shoutboxie 

Właśnie ucegliłem swojego boxa przy wgrywaniu coreelec do pamieci... Jakiego boxa polecacie tak do około 500zł najlepiej z chin bo taniej...
Win nowy 10 a kodi stary zainstaluj kodi 18.5 w wersji 64 bo stawiam że nie masz procesora 1 rdzeniowego

