Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
To nie jest taki jak na PTW, gdzie kawały sobie opowiadają. Ten jest bardziej ALARMOWY jak komuś syn się urodzi, czy urwie nogę Wink
avatar
wiec robimy to do czego on sluzy
avatar
cos ty nikt na tym shoutbox sie nie udziella
avatar
To już nie ma znaczenia. Ja test przeprowadziłem na CoreELEC wgranym w wewnętrzną pamięć a co za tym idzie tak mam roota Smile Trzeba to kończyć bo nas opieprzą że bajzel robimy
avatar
bo do tej pory to nic nie robilem z TV na kodi dopiero jak kupilem mi boxa to zamarzylo mi sie moc nagrac meczyk z canal + jak nie bede mogl go zobaczyc
avatar
gdzie doczytac cos wiecej na temat inputstream
avatar
rozumiem ze robiles to na zrootowanym urzadzeniu
avatar
Szybko przetestowałem nagrywanie w M-Tv Gude na liście WP i obawiam się że Prezes miał rację. Jest inputstream nie ma nagrywania, zwykłe m3u jak najbardziej.
avatar
czesc
avatar
jo
avatar
poza prezesem :-)
avatar
dlatego zastanawiam się czy root pomoze czy nie tylko nie ma kogo o to zapytac
avatar
wprawdzie lista darmowa epg to jakas porazka 45 programow a z tego 20 TVP3 regionalne wiec nagrywanie tego to tylko dla sprawdzenia czy mi box zacznie nagrywać ale docelowo zalezy mi na nc+
avatar
czy będzie można nagrywać epg korzystające z z inputstream Tego to nie bardzo rozumie
avatar
hmmm jak widze nie ma jeszcze zbyt duzo uztytkownikow mi boxa lub nikomu nie zalezy na nagrywaniu
avatar
Nie ma Mi boxa telefony owszem. Ja w domu siedzę na Samba nic więcej nie jest mi potrzebne. A root da Ci pełne uprawnienia do wszystkich plików i katalogów. Android przestanie Cię więcej pytać lub blokować
avatar
mam jeszcze jedno pytanie co używasz do kopiowania czy przenoszenia plikow w mi box
avatar
sky02 ja mam juz wszytko do rootowania i mam swiadomość że mogę uceglić mi boxa ale pytanie brzmi czy to coś zmieni tzn czy będzie można nagrywać epg korzystające z z inputstream
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Tylko żeby nie było na mnie jak coś nie pyknie. Osobiście Mi tel Tak Box nie
avatar