Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
youtube padło?
avatar
@mjw co poradzisz stary a czytać nie umie, pod nosem mam a szukam nie wiadomo gdzie dziękuje Smile
avatar
avatar
Na forum KODI jest coś o generowaniu prywatnego API i że potem podobno YT działa ale dopiero mam zamiar to ogarnąć
avatar
@pawel_p5 Nie działa...
avatar
Dziala wam wtyczka youtube?
avatar
@Mariusz89B ale ze da sie nagrywac z ncplusgo w mtvguide?
avatar
@Mariusz89B wiem że urlop Smile Ale kiedy M-TvGude ożyje na Matrixsie ? Olać archiwum, Kodi 19 jest ważniejszy
avatar
@coolbooy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. instrukcja obslugi jest takze dostepna w ustawieniach wtyczki m-TVGuide. Pozdr. Mariusz mods-kodi
avatar
i wtedy opisze co zrobic aby nagrywac na mi box s dla potomnych
avatar
wyglada na to ze pozostanie mi nc+ z epg ale i tak sprobuje z m-tvgide i nagrywaniem bo nie odpuszcze tej mozliwosci
avatar
cos mi sie powoli wyjasnia
avatar
dzieki mjw za ten link
avatar
avatar
stad moje pytanie skad epg ma brac programy telewizyjne bo poza wp pilotem nie mialem nic innego do telewizji
avatar
dlatego podmienilem epg na to darmowe z poradnika mjw 45 programow i caly czas mam zainstalowany wp pilot
avatar
w wp pilocie stworzylem epg ale okazalo sie ze nic nie moge nagrac bo ten nieszczesny inputstream o ktorym nie mialem pojecia
avatar
A utworzyłeś listę uruchomiłeś kenta TV, czy tyko siedzisz w wtyczce ?
avatar
ale boje sie ze juz tak duzo instalowalem rzeczy ze moze lepiej odinstalowac kodi i od nowa instalowac wszysko po kolei
avatar
tzn instalowalem wszystko zgodnie z poradnikiem