Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
mam teleelevidenie+ corelec, czy mozna jakos nagrywac kanaly na kodi i odtwarzac je sobie pozniej?
avatar
@mjw liczę na to. Bowiem po trzech latach straciłem cierpliwość do multimedia master. Poinstalowalem sobie moje 4 wtyczki na czyste kodi i działa! A wygląd już sprawą drugorzędną jest
avatar
No to chyba jestes w odpowiednim miejscu aby te wiedze znalezc
avatar
@mjw no właśnie gdybym dysponował wiedzą to bym to zrobił!
avatar
Na nic sie nie przesiadaj, zrob Kodi pod siebie. Smile
avatar
Pochwalony forumowicze. Chcę pozbyć się Multimedia Master.. na co się przesiąść by miało ręce i nogi?
avatar
@Karas220288 u mnie na CE z własnym kluczem API i najnowszą wersją wtyczki wszystko działa bez problemu.
avatar
Rzeczywiście 3filmy śmigają jak wcześniej. A ktoś coś o YouTube?? Wcześniej nie szło się logować, api wygenerowalem i pomogło. Teraz nic nie działa nawet bez logowania.
avatar
3filmy juz ruszyly ;-)
avatar
w fanfilmie nie działa film "na noże" - mogę coś z tym sam zrobić?
avatar
Czyli coś z serwisem 3 filmy
avatar
@Karas220288 nie wczytuje mi przez strone
avatar
Może ktoś sprawdzić
avatar
Tak, ale i na stronie 3filmy nie wczytuję mi filmów. Po kliknięciu Play nic nie włącza
avatar
@Karas220288 Na stronie 3filmy, jesteś poprawnie zalogowany, na te same dane wtyczka nie działa u Ciebie?
avatar
Działają wam wtyczka 3filmy??
avatar
@marek81 Czego znów nie wiesz, nie rozumiesz, o co pytasz, tym znakiem pytajnika, co jest niejasne?
avatar
?
avatar
Moze komus sie przyda . Dwa albo trzy razy klepalem poradnik i nadal nic , zaczalem przgladac ustawienia wtyczki wybralem 'obsluguj alternatywne odtwarzacze' w zakladce "zaawansowane" i zadzialalo
avatar
@palec22 Pierwsze czytam, sam serwis działa świetnie Smile Smile