Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@coolbooy No niestety nie pomogę Ci z tym... ja męczę m-tvguide więc to o czym piszesz to dla mnie totalnie obcy temat
avatar
może jest na forum ktoś kto bardziej ogarnia ten dodatek pvr.stalker
avatar
@Dorsześ spotkałeś się z czymś takim
avatar
bo np PVR Simple Client juz tą zmianę odróżnia
avatar
nie zmienia tak jakby pvr.stalker nie czytał tego
avatar
nic nie działa, nawet zmiana pliku epg gdzie czas zapisany jest np 202002231520 +0100 a zamieniam na 202002231520 -0100
avatar
Walczę od 3 dni z tym aby na Tojelako Client, pvr.stalker zsynchronizować EPG które przesunięte jest o 2 godziny
avatar
@coolbooy co masz myśl? Synchronizację epg z czym?
avatar
mbebe mam do ciebie pytanie czy znasz jakieś sposoby na synchronizacje EPG
avatar
Nie piszą w news
avatar
@mbebe Trzeba teraz wszystkie sprawdzić by się dowiedzieć, kto nie miał szczęscia Wink
avatar
avatar
...kontynując. Zainstalowałem sobie skórę Confluence Zeitgeist i moje pytanie jest czy to zakładki wideo na głównym ekranie da się podpiąć bezpośrednio wtyczkę m-tvguive? nie chcę schodzić w dół, tylko od razu na pilocie ok i ma się odpalić. Da radę zrobić coś takiego??
avatar
Pytanie mam... pewnie nie z serii najmądrzejszych ale człowiek wiekowy no muszę zapytać.
avatar
od dawna aktualizuje tylko resolver pod względem debrid ale w repozytorium fanfilm tez ktos aktualizuje takze bez obaw
avatar
jsergio konczy z aktualizowaniem resolveurl By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
na jakiej wtyczce da sie odpalic archiwum? mam PVR IPTV Atchive Client i nie dziala...
avatar
@Rafix095 do nagrywania w coreelec używam tvheadend , poradnik znajdziesz na stronie głównej. I tak teleelevidenie ma 3 dniowe archiwum.
avatar
czy teleelevidenie ma archiwum?
avatar
@Rafix095 wtyczka M-tvguide pozwala nagrywać dowolne programy i odtwarzać je później