Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
nie zmienia tak jakby pvr.stalker nie czytał tego
avatar
nic nie działa, nawet zmiana pliku epg gdzie czas zapisany jest np 202002231520 +0100 a zamieniam na 202002231520 -0100
avatar
Walczę od 3 dni z tym aby na Tojelako Client, pvr.stalker zsynchronizować EPG które przesunięte jest o 2 godziny
avatar
@coolbooy co masz myśl? Synchronizację epg z czym?
avatar
mbebe mam do ciebie pytanie czy znasz jakieś sposoby na synchronizacje EPG
avatar
Nie piszą w news
avatar
@mbebe Trzeba teraz wszystkie sprawdzić by się dowiedzieć, kto nie miał szczęscia Wink
avatar
avatar
...kontynując. Zainstalowałem sobie skórę Confluence Zeitgeist i moje pytanie jest czy to zakładki wideo na głównym ekranie da się podpiąć bezpośrednio wtyczkę m-tvguive? nie chcę schodzić w dół, tylko od razu na pilocie ok i ma się odpalić. Da radę zrobić coś takiego??
avatar
Pytanie mam... pewnie nie z serii najmądrzejszych ale człowiek wiekowy no muszę zapytać.
avatar
od dawna aktualizuje tylko resolver pod względem debrid ale w repozytorium fanfilm tez ktos aktualizuje takze bez obaw
avatar
jsergio konczy z aktualizowaniem resolveurl By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
na jakiej wtyczce da sie odpalic archiwum? mam PVR IPTV Atchive Client i nie dziala...
avatar
@Rafix095 do nagrywania w coreelec używam tvheadend , poradnik znajdziesz na stronie głównej. I tak teleelevidenie ma 3 dniowe archiwum.
avatar
czy teleelevidenie ma archiwum?
avatar
@Rafix095 wtyczka M-tvguide pozwala nagrywać dowolne programy i odtwarzać je później
avatar
mam teleelevidenie+ corelec, czy mozna jakos nagrywac kanaly na kodi i odtwarzac je sobie pozniej?
avatar
@mjw liczę na to. Bowiem po trzech latach straciłem cierpliwość do multimedia master. Poinstalowalem sobie moje 4 wtyczki na czyste kodi i działa! A wygląd już sprawą drugorzędną jest
avatar
No to chyba jestes w odpowiednim miejscu aby te wiedze znalezc
avatar
@mjw no właśnie gdybym dysponował wiedzą to bym to zrobił!