Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Oczywiście mowa jest jak byśmy mieli zachować kompatybilność z dostawcami i z xmltv_id= ??? Z name jest taki problem że doda ktoś _ PL Pl pl PL: lub tylko spacja i zapomnij
avatar
I tak pewnie że można by było tak zrobić jak piszesz, ale epg i tak już duże. Rozrosło by się do niebotycznych rozmiarów. I wczytanie takiego pliku trwało by wieczność, a słabe sprzęty odmawiały by współpracy
avatar
@coolbooy , @Jaca także tworzy epg i bazuje na name. Nie wiem czy mogę to upublicznić. Najlepiej napisz PW do Niego. Stawiam że Cię pokieruje Smile
avatar
Dobranoc
avatar
a ja pokombinuję coś w excelu aby może napisać coś do modyfikacji EPG
avatar
także robimy postęp
avatar
który z kolei podzielił się time zone Euoprr/Lisbon i ma tylko 1 godzinę różnicy w pvr.stalker
avatar
@mjw już twojego newsa przekazałem koledze @Łonogrzmot
avatar
Nie wiem czy jest coś na windowsa niestety
avatar
bo na nim testuję na mi box s wgrałem listę od NC+ z właściwym EPG
avatar
dzięki @mjw a na kompa coś jest alternatywnego
avatar
właśnie tego szukałem czyli alternatywy dla pvr.stalker
avatar
@coolbooy masz androida to zainstaluj sobie STB EMU i tam dodaj tę darmową telewizję. EPG zadziała od strzała.
avatar
Nasze EPG jest orzystosowane do wszystkich list m3u dostepnych wiec nie ma o co rozszerzac
avatar
@mjw tak się zastanawiałem czy darmowe EPG nie można byłoby rozszerzyć nadając nazwie kanałów wszystkie możliwe kombinacje tak jak to jest w liście epg.bestm3u
avatar
bo @Łonogrzmot stwierdził cytuję że mi żyłka pęknie
avatar
@mjw a może i mnie pomożesz z tym EPG
avatar
@mjw Dzięki wielkie, właśnie znalazłem!
avatar
@Dorsześ jest w oficjalnym repozytorium Kodi wtyczka o robienia kopii zapasowej. Nazywa się Backup
avatar
@mbebe to jakis sharing cccam wiec nic dziwnego, ze zlapali Tongue