Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
hdmi działało tylko na jednym monitorze, i to w koloroach dziwnych i w podzielonym ekranie... koszmar jakiś - ale do instalacji wystarczyło - a potem już ssh i poszło.
avatar
yhm...
avatar
ten co miałeś padnięty hdmi?
avatar
hehe - nieużywany stary box odżył na armbian jako pihole Smile rewelacja - wydajność lepsza niż na pi0 na którym był wcześniej
avatar
@kurbert Tak, kupując TV BOX-a Smile
avatar
Mam telewizor Phillips z Saphi. Jest szansa na oglądanie HBO GO przez Kodi lub inny sposób ?
avatar
Tylko się cieszyć Wink
avatar
Wciąż działa @mjw, przed chwilą sprawdzałem
avatar
@adash[?] pewnie już padło darmowe oglądanie dlatego
avatar
Wczoraj wszystko śmigało, a dziś przy uruchomieniu Kodi na androit tv wyświetla mi się konunikat "nIeudane uwierzytelnienie" odnośnie Tojelako Client
avatar
@adash[?] A co jest z nim, lub u Ciebie nie tak? Wink
avatar
Można jakoś reanimować klienta tv Tojelako Client?
avatar
Walcze dalej. Fanfilm i 3filmy ok, wszystko chodzi. Teraz czas na Tojelako Client, ale tu coś nie jest łatwo - dla laika Smile
avatar
U mnie problem był z jakimś powiązanym phytonowskim skryptem, zrobiłem ręczną aktualizację powiązanych z fanfilm dodatków i dziala znowu
avatar
Poczytał. Wczoraj i dzisiaj kilka razy probowałem i nic. Teraz po kolejnej próbie jest ok, działa. Wniosek: probować próbować nie panikować. Dzięki pozdrawiam.
avatar
@lobb7 Nie ma żadnej awarii, działa dobrze, niech poczyta poradnik ze strony głównej =>https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-dodatek-fanfilm-w-kodi-18-i-17-poradnik/
avatar
Jest coś aktualnego Fanfilm, czy wogóle jakaś awaria
avatar
Dzień dobry. Musiałem przywrócić fabryczne ustawienia Kodi na PC. Ponowna instalacja Fanfilm nieudana, zły adres.
avatar
Hmmm, dzięki za info
avatar
@michalmar87@o2.pl Działa idealnie, bez najmniejszych problemów Smile