Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Lampardzino 60 złotych? Play wszędzie w dokumentach informuje, iż sprzęt jest jego własności, użyczony tylko na czas trwania umowy..."Po wygaśnięciu Umowy (niezależnie od jej przyczyn) zobowiązujesz się zwrócić TV BOX (kompletny zestaw),w stanie niepogorszonym z uwzględnieniem normalnego zużycia."
avatar
@Lampardzino Poczytaj również ten temat, troszkę Ci się rozjaśni => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
wiem wiem ale zakupilem bo mysle ze 60 zl to naprawde niska cena na boxa na ktorym odpale netflixa hbo w full hd to za wyzsza cene moge opcnac mojego mecool pro+ jesli bedzie lepszy od niego a mysle ze bedzie
avatar
@Lampardzino Zawsze możesz sprawdzić działanie tego sprzętu + aplikacji do 14 dni => patrz rozdział VII => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
bo chce sobie tam uruchomic netflixa hbo amazona + kodi o ile pojdzie w miare tka jak na mecool pro + wtedy mecoola sprzedam bo chodzi mi zeby netflix itp smigalo w full hd bez problemu
avatar
60 zl za samo urzadzenie
avatar
@Lampardzino 60 złotych za urządzenie, czy 60 złotych abonament za te połączone usługi?
avatar
bo zlapalem play now box za 60 zl to chyba dobry deal do netflixa i hbo ?
avatar
Dzięki dobry człowieku, chociaż jednak trafność moich przypuszczeń mocno mnie zasmuciła Smile
avatar
@p3t3n3t Twoja wiedza zostaje potwierdzona, RK3229 i wszystko jasne Wink
avatar
Mam pytanie a właściwie szukam tylko potwierdzenia wg mojej wiedzy na tym boxie Tanix TX2-R2 CoereELEC nie założę co ?
avatar
w 720 chyba tylko i chce miec ten interfejs
avatar
przecież netflix i hbo zadziała Ci na tym mecoolu jak uruchomisz na nim CoreELEC
avatar
mjw mylisz ze smigalby podobnie do mecool pro + ? bo potrzebuje jeszcze dzialajacego netflixa hbo player itp
avatar
ale podobno netflix hbo itp dziala w full hd a nawet 4k w porowonaniu do mecoola pro plus a jak jest z jego kupnem nie trzeba sie obawaic ze wisi na nim abonament ? podobno nie
avatar
ten play box to szału nie robi, gdzieś na forum znajdziesz o nim wpis
avatar
witam mam pytanie play now tv odpali ten box netflixa w full hd ? i pojdzie na tym kodi czy to specyfikacja duzo gorsza od mecoola pro+? bo zalezy mi na netflixie w full hd i hbo itp
avatar
tzn. wyrabiał - ale w połączeniu z pihole n araspberry pi0 dostawał czkawki... długo odpytywał... nie było komfortu...
avatar
Mój router przy 12 urządzeniach przestał już dawno wyrabiać w połączeniu z pi0
avatar
w sumie to obserwowałem tylko czy ciągi literek znikają... i potem posługując się poradnikami krok po krou trochę na ślepo wpisywałem - ale jak już ruszyła sieć, to ssh zrobiło swoje Smile Leży obecne na routerze i lata na nim pihole - w porównaniu do pi0 to niebo a ziemia - o wiele szybciej trwa odpytywanie dnsów, co się przekłąda naprawdę mocno na działanie sprzętu.