Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
watpie ze dostane go z abonamentem abonament mozna samemu sobie zakupic przez online a boxa da sie do fabrycznych ustawien przeywrocic i nie ma chyba wtedy zadnych ustawien
avatar
ghost z jakich ustawien?
avatar
Ja też tego boxa od playa sobie kupiłem do sypialni, bo ma tuner dvb-t. Wartością dodaną jest aktywny abonament na wszyskie pakiety + hbo, nie rozumiem ludzi którzy te boxy tak beztrosko odsprzedają. Tym bardziej że z tych ustawień nie da się wylogować.
avatar
chodzi mi o aplikacje netflix hbo amazon ktore padly w mecoolu po certyfikacji , a duzo gorsza specyfikacja od mecoola? bo niektorzy pisza ze lepiej smiga
avatar
te playowe pudełko ma gorszą specyfikacje od mecoola
avatar
nie wiem jaki problem masz z mecoolem ale m8s pro plus działa nadal bdb z Kodi
avatar
to za 60 zl mecoola pro + sprzedam spokojnie a netflix bedzie dzialal a kodi itp bedzie podobnie jak nie lepiej smigalo wifi mi nie przeszkadza bo na kabelu go usadzę Smile
avatar
Działa lepiej z Kodi niż zakupiony parę miesięcy wcześniej Mecool M8S Pro Plus widze ze ta opinia jest do mnie Big Grin
avatar
mozna kupic to urzadzenei bez abonamentu dla firm i nie trzeba go oddawac
avatar
@Lampardzino Ochłoń, i poczytaj temat, do którego linka masz poniżej, tam ludzie piszą jak się sprawuje, czy działa Netflix, Kodi itp.itd. Smile
avatar
tak sa oferty na allegro itp i pisalem do playa i teraz wypuscili ze mozna samo urzadzenie i napisali mi na infolini ze mozna kupowac i sprzedawac te urzadzenia
avatar
opinie rozne ja potrzebuje głównie do netflixa itp posiadales to urzadzenie mozna na nie wgrac kodi i jak takie aplilacke jak netflix dziala?
avatar
@Lampardzino 60 złotych? Play wszędzie w dokumentach informuje, iż sprzęt jest jego własności, użyczony tylko na czas trwania umowy..."Po wygaśnięciu Umowy (niezależnie od jej przyczyn) zobowiązujesz się zwrócić TV BOX (kompletny zestaw),w stanie niepogorszonym z uwzględnieniem normalnego zużycia."
avatar
@Lampardzino Poczytaj również ten temat, troszkę Ci się rozjaśni => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
wiem wiem ale zakupilem bo mysle ze 60 zl to naprawde niska cena na boxa na ktorym odpale netflixa hbo w full hd to za wyzsza cene moge opcnac mojego mecool pro+ jesli bedzie lepszy od niego a mysle ze bedzie
avatar
@Lampardzino Zawsze możesz sprawdzić działanie tego sprzętu + aplikacji do 14 dni => patrz rozdział VII => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
bo chce sobie tam uruchomic netflixa hbo amazona + kodi o ile pojdzie w miare tka jak na mecool pro + wtedy mecoola sprzedam bo chodzi mi zeby netflix itp smigalo w full hd bez problemu
avatar
60 zl za samo urzadzenie
avatar
@Lampardzino 60 złotych za urządzenie, czy 60 złotych abonament za te połączone usługi?
avatar
bo zlapalem play now box za 60 zl to chyba dobry deal do netflixa i hbo ?