Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@mjw Bardzo nie dobrze, że user ma możliwość dowolnego, w dowolnym momencie usuwania całego tematu, w którym ktoś się zaangażuje, włoży jakiś wkład, poświęci czas, to jakaś kpina!!
avatar
takie pytanie jest aplikacja amazon do kodi ?
avatar
ok usunalem to bo i tak w sumie nic nie wnosilo odnosnie tego boxa Big Grin a juz zaczynalo to w sumie kazdego tylko denerwowac Big Grin
avatar
@Łonogrzmot oki xd
avatar
@Lampardzino Ja doskonale potrafię samodzielnie odnaleźć stosowny temat, oraz przyswoić sobie treść twojego tam wpisu, nie trzeba powielać na Shoutboxie Wink
avatar
@Łonogrzmot ale pytalem play i mowili ze bez problemu mozna zakupic w sieci i ja nie bede mial zadnych problemow
avatar
ok
avatar
@Lampardzino Mógłbyś odpisywać w swoim dedykowanym temacie, nie w Shoutbox?
avatar
watpie ze dostane go z abonamentem abonament mozna samemu sobie zakupic przez online a boxa da sie do fabrycznych ustawien przeywrocic i nie ma chyba wtedy zadnych ustawien
avatar
ghost z jakich ustawien?
avatar
Ja też tego boxa od playa sobie kupiłem do sypialni, bo ma tuner dvb-t. Wartością dodaną jest aktywny abonament na wszyskie pakiety + hbo, nie rozumiem ludzi którzy te boxy tak beztrosko odsprzedają. Tym bardziej że z tych ustawień nie da się wylogować.
avatar
chodzi mi o aplikacje netflix hbo amazon ktore padly w mecoolu po certyfikacji , a duzo gorsza specyfikacja od mecoola? bo niektorzy pisza ze lepiej smiga
avatar
te playowe pudełko ma gorszą specyfikacje od mecoola
avatar
nie wiem jaki problem masz z mecoolem ale m8s pro plus działa nadal bdb z Kodi
avatar
to za 60 zl mecoola pro + sprzedam spokojnie a netflix bedzie dzialal a kodi itp bedzie podobnie jak nie lepiej smigalo wifi mi nie przeszkadza bo na kabelu go usadzę Smile
avatar
Działa lepiej z Kodi niż zakupiony parę miesięcy wcześniej Mecool M8S Pro Plus widze ze ta opinia jest do mnie Big Grin
avatar
mozna kupic to urzadzenei bez abonamentu dla firm i nie trzeba go oddawac
avatar
@Lampardzino Ochłoń, i poczytaj temat, do którego linka masz poniżej, tam ludzie piszą jak się sprawuje, czy działa Netflix, Kodi itp.itd. Smile
avatar
tak sa oferty na allegro itp i pisalem do playa i teraz wypuscili ze mozna samo urzadzenie i napisali mi na infolini ze mozna kupowac i sprzedawac te urzadzenia
avatar
opinie rozne ja potrzebuje głównie do netflixa itp posiadales to urzadzenie mozna na nie wgrac kodi i jak takie aplilacke jak netflix dziala?