Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@mjw - lista m3u - widze ze lanie zasysa kanalay i loga - ale odtwarzac to to nie che niczego
avatar
@mjw póki co śmiga świetnie
avatar
A po co kombinować z goldvod jak można mieć za darmo kappa..
avatar
Jak oglądać niektóre kanały z goldvod za darmo (skóra Confluence)? Wchodzimy w KODI -> System -> Ustawienia -> Dodatki -> Moje dodatki -> Klienty telewizji -> PVR IPTV Simple Client -> Konfiguruj -> W Ustawieniach dajemy opcję Ogólnie i zmieniamy lokalizację na Ścieżka zdalna -> Potem w adres URL listy odtwarzania M3U wpisujemy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. dajemy Gotowe i restartujemy KODI
avatar
avatar
ma ktoś konto na epremki?
avatar
@mjw chodziło mi o shoutbox Big Grin
avatar
@NitroFuN e tam stypa jak wszystko działa i jest weekend tk po co na forum siedziec. Tongue
avatar
cześć  , macie też tak żę kodi 17.4 często wyrzuca z dodatku lub przycina ? mowa tutaj o kodi an android tv Smile
avatar
Ale tu stypa Tongue
avatar
@levider kodek bardziej kompresujący przy zachowaniu lepszej jakości. Smile
avatar
@mjw. Dlaczego właściwie pliki HEVC są tak małe przy zachowaniu tej samej lub podobnej jakości?
avatar
Ewentualnie coś gdzie jest Canal + Sport? Big Grin
avatar
Panowie mam pytanie, czy istnieje jakaś wtyczka w której jest Telewizjada?
avatar
hej hej
avatar
Wtyczka śmiga dobrze, problem w tym, że do tych mniej popularnych seriali nie ma torrentów. Tzn są, ale nie ma seedów
avatar
Jak wejdziesz w naszej wtyczce w my torrents to wybierz plik i przytrzymaj enter/ok aby otworzyć menu kontekstowe i tam masz opcje copy to my download @levider wtedy nie musisz wciskac zielonego pudełeczka Tongue
avatar
Potem sprawdzę jak to działa, czy nie zacina Smile
avatar
Dobra, jednak wszystko jest w porządku ;ppp . Wystarczyło przycisnąć zielony box po pobraniu w RD Big Grin
avatar
Po jakimś czasie error - nieudane odtwarzanie ejdnej lub bla bla bla.. :/