Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Tomek są tematy nie istotne, lub takie co mają po 100 lub więcej stron. Gdzie często początkowy post autora ewoluuje w dużo szerszą dyskusje. Np. wyobraźmy sobie że autor miały kaprys usunąć wątek o CoreElec, bo tak.
avatar
Co to za burza Big Grin Na chwilę obecną wyłączę możliwość usuwania całych wątków, zostawię możliwość usuwania i edycji postów. Czy tak będzie dla wszystkich odpowiednio dobrze? Smile
avatar
Ja nie bredzę, wypraszam sobie. Podałem moje zdanie. Osobiście uważam że taka możliwość nie jest niczym dziwnym i nietypowym. Wiem o co ci chodzi, czuję niuans. Ale osobiście uważam że autor tematu powinien mieć prawo do edycji, usunięcia. Zarówno postów jak i swoich wątków. Nie zawsze mi się to podoba, ale powinien mieć prawo. Jako starzy wyjadacze na tym forum, możecie oczywiście rzucić hasło @mjw i załatwić sprawę. Ja się dostosuję.
avatar
@Tomek Co Ty znowu bredzisz, wyskakując z płytką tezą porównującą możliwość usuwania/edycji własnych postów, do możliwości usuwania całego tematu "dla własnego kaprysu" przez jego autora. Usunięcia całego tematu, prymitywnie olewając przy tym innych zaangażowanych w nim userów, którzy w taki czy inny sposób poświęcili swój czas na odpowiedzi/pomoc, dobrze że, to był tylko precedensowy przypadek jednego nierozumnego, w przypadku powtarzających się takich bezmyślnych zachowań, z usuwaniem całych tematów przez ich autorów, z byle pseudo powodu, sens udzielania się na tutejszym forum będzie żaden!! @Tomek Na każdym SZANUJĄCYM się forum, które SZANUJE własnych użytkowników, ich czas i zaangażowanie, wkład pracy, prawo do usuwania całych tematów jest przynależne WYŁĄCZNIE administracji danego portalu/serwisu! Czujesz już ten niuans, czy jeszcze nie bardzo?!
avatar
Poza tym wyłączenie możliwości usunięcia posta/tematu nie wiele pomoże, autor nadal będzie mógł edytować post a tym samym skasować jego zawartość. Oczywiście można sprawdzać historię edycji i przywracać oryginalny post ale czy jest sens takiej zabawy?
avatar
Siedzę na różnych forach i tylko na KWP mam możliwość kasowania posta. Na początku byłem zdziwiony, że jest tu taka możliwość bo zazwyczaj jest to wyłączone. Ma to swoje plusy i minusy Tongue zresztą jak dla mnie to sb powinien służyć do luźnych rozmów a nie do rozwiązywania problemów (takie też tu się przewijały). A chodzi tylko o to by ewentualne rozwiązanie powinno dać się łatwo znaleźć - na sb nowi użytkownicy tego nie znajdą. To tylko moja opinia Tongue
avatar
i jeszcze kilka innych. Na każdym forum natomiast każdy OT leciałby do kosza, każda niemerytoryczna odpowiedź leciała by do kosza. Tu natomiast mamy ciut bardziej liberalne zasady.
avatar
avatar
Na 3 na których jestem moderatorem jest taka możliwość. Na 1 nie ma. W naszym przypadku zdanie i tak należy do mjw nie do mnie. Ja uważam że autor ma zawsze prawo do edycji czy nawet usunięcia swoich postów... z czego nawet ty sam korzystasz: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Tomek Powtórzę, NA JAKIM KAŻDYM FORUM?!
avatar
@Tomek "Na każdym forum jest możliwość usunięcia swojego wątku przez autora"...co Ty za bzdury wypisujesz, na jakim każdym? Każde szanujące się forum oraz szanujące udzielających się w danym temacie userów, uniemożliwia taki numer, z reguły przy takiej próbie dostaje się czytelny komunikat " Nie masz uprawnień do usunięcia tego tematu."...nawet zamknięcie tematu przez autora ,wymaga w niektórych forach zgody administracji...nawet edycja własnych wpisów bywa ograniczana czasowo! "
avatar
Na każdym forum jest możliwość usunięcia swojego wątku przez autora. tak samo jak kasowanie swoich postów. Można to owszem wyłaczyć, ale nie będziemy odbiegać od innych. IMO autor może stwierdzić że cała ta dyskusja nie ma sensu. Jeśli inni są zainteresowani przywróceniem swoich postów, to moderator może to zrobić, ale za zgodą autora
avatar
To by dopiero było, jak każdy user usuwałby swój wątek, bo rozwiązał problem. Forum świeciłoby pustkami. A tak każdy który rozważa zakup boxa od playa może dostać małą ale zawsze jakąś cząstkę informacji na ten temat.
avatar
jesli chcecie przywrocic to sobie go napiszcie od nowa ja nie chce w tym temacie uczestniczyc malo co wprowadzil do mojego pytania a reguliamy dodawane w watkach i gownoburza w sumie nie jest mi potrzebna wiec po to go usunalem bo nie chce w tym temacie wystepowac i na kazdym forum jest taka opcja
avatar
chlopie nie rozumiem o co Ci chodzi przwyrocic to moze Twoje posty ale nie rozumiem czemu decydujesz o czyiś watkach
avatar
@mjw Przez szacunek, dla udzielających się na forum, przywróć ten usunięty temat, dziękuję...
avatar
i raczej na kazdym forum jest taka mozliwosc wiec nie wiem co tu nagle takie poruszenie
avatar
przeciez sam bylem autorem watku wiec raczej powinno sie dac usunac swoj watek jesli sie jednak nie podoba i stwierdzi sie ze jest bez sensowny
avatar
przeciez tam nic sensownego na odpowiedz nie bylo to po co zasmiecac
avatar
@mjw Jaki jest sens, w takiej sytuacji która teraz zaistniała, odpowiadać autorowi danego tematu, skoro w każdej chwili autor, z powodu "widzi mi się",może usunąć temat?!