Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ktoś coś wie na temat kodi 17.5 ?? Bo na stronie "głównej" ciągle 17.4 a na kilku portalach ( np dobre programy ) pojawiła się juz do pobrania wersja 17.5
avatar
W poniedziałek postaram się wprowadzić shoutbox tylko dla zarejestrowanych. Smile
avatar
pewnie tak :/
avatar
@kisiel95 U mnie po wrzuceniu listy wywala Kodi za każdym razem. Mam Kodi z Windows Store, pewnie dlatego :/
avatar
@ddarek65 może nie tyle kopiować, co zmieniać hasła
avatar
@mjw - o zdecydowanie ukryj. Zakłądam że chętnie będą kopiować dostęp do ciekawych rzeczy
avatar
@mjw mógłbyś zrobić również temat z listami m3u dla zarejestrowanych użytkowników
avatar
@mjw to zrób, bo chciałbym na niego wrzucać ciekawe rzeczy Smile
avatar
@kisiel95 widoczny ale chyba zrobię go tylko dla zarejestrowanych.
avatar
@mjw mam jeszcze jedno pytanie, czy shoutbox jest widoczny dla niezarejestrowanych użytkowników?
avatar
niestety tak działa ten mój sposób że część z tych kanałów to śmieci @mjw @ddarek65
avatar
@ddarek65 ja wrzucam bez EPG do playlist loader.
avatar
@mjw moze mam zla liste epg i dlatego smieci mi zasysa
avatar
@mjw - ok zaraz sprawdze
avatar
@ddarek65 wszystko ok z tą listą
avatar
@mjw - TV jako workaround zrobilem przez nowa pozycje w menu i po prostu uruchamiam tam m-TVGuide z kontem Golda - ale chcialem zerknac jakby to dzialalo na prostym kliencie Smile
avatar
@mjw a czyli nie wydawalo mi sie. A mozesz zerknac jak ci dziala lista wystawiona przez @kisiel95 - bo u mnie wrzuca kupe smieci ....
avatar
@ddarek65 wygląda na to, że już lista kaput
avatar
@Kisiel - po zaladowaniu twojej listy - smieci na ekranie jak w wmrowisku (119 kanalow zaladowanych i polowa to smieci )
avatar
@mjw - lista m3u - widze ze lanie zasysa kanalay i loga - ale odtwarzac to to nie che niczego