Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A jaki iptv najlepsze i najtańsze jakie możesz polecić
avatar
Mjw to nie wina sprzętu?
avatar
Darmowe streamy tak mają, wykup sobie jakieś IPTV
avatar
Hej Mariusz. Mam to mbebe ale nie które lista się nie odtwarza a jak się otworzy to się zacina. Od czego to może być. Mam stałe złącze Neostrada. A ten tv box ma 1 g ramu. Youtube działa bez problemu i się nie tnie. Podpowiesz
avatar
@Marcin88_22 Masz wiele różnych opcji oglądania telewizji, znajdziesz wiele dodatków do różnych usług telewizyjnych w repozytorium mbebe lub sprawdź m-TVGuide, gdzie możesz wybrać usługę TV do której chcesz się zalogować jeśli masz EPG.
avatar
Zainstalowałem ale nie mam takiej listy kanalow.
avatar
No nie ogarniam tego. Ja to robię na tv boxie
avatar
@Marcin88_22 Przecież byłeś, w stosownym temacie, już prościej się nie da, jeżeli dalej masz trudność, tam pytaj, jak odpalić oglądanie Smile => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Pomoże ktoś jak mogę oglądać tv online za darmo albo za nie wielki opłata?
avatar
Ok dziekuje Wink
avatar
Premiumize to także chmura do torrentów i wygodniej korzystać poprzez Seren, pobiera torrent na serwer i streamujesz. Możesz oczywiście skorzystać w Elementum z ich VPN. Konfigurujesz wtedy w zależności od systemu dodatek lub aplikacje OpenVPN
avatar
Hmm bardziej mi chodzilo o vpn ktory oferuje premiumize. W poradniku wspomniales o tym
avatar
@dwksc1906 do Elementum się nie da ale da się do Seren Smile
avatar
@mjw dziekuje Wink mam pytanie jak to konto premiumize dodac do elemntum?
avatar
Dodałem ten dodatek a gdzie znajdę ta tv?
avatar
Napisz wiadomość, wciśnij ENTER...działa Wink Smile
avatar
Premiumize.me na kod 3 dni: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Kto pierwszy ten lepszy Tongue
avatar
@Marcin88_22 Dokładnie tak zrób, jak napisał @levider Smile
avatar
avatar
Podpowiedź