Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Taimeshift / Okno przesunięcia godz max 24, a czemu nie 5 dni? Fajnie że mba że coś ożna nagrywać, ale takie rozwiązanie zabija funkcjonalność. Moim zdaniem to i to powinno być do wyboru.
avatar
@Mariusz89B widzę że o 24 danego dnia, kropka z zielonej zmiana się na niebieską. Owszem mogę program nagrać, ale jak zrobić gdy chcę go tylko odtworzyć? Mowa tu o niebieskiej kropce. Zielona odtwarza prawidłowo.
avatar
Dzięki, faktycznie za którymś razem załapało
avatar
@LocaR jak pisalem kod do m-TVGuide z Ipli mbebe to z tego co pamietam to nie wczytuje za pierwszym razem tokena, sprobuj kilka razy sie zalogowac i powinno w koncu zalapac.
avatar
witam, czy poprawnie działa wam Ipla od mebe?? Nie mogę się zalogować chociaż tymi samymi danymi loguje się na tronie ipla
avatar
@mjw dodana funkcja pobierania zakończonych programów w m-TVGuide v9.0.027. Wink
avatar
Chociaż nie kojarzę, czy "Edytor nazw kanałów" był we wcześniejszej aktualizacji, czy teraz Wink
avatar
@mjw Już wiesz, wiesz Smile
avatar
Co tqm znow zrobili? Wink
avatar
Grubo grają, przy każdej aktualizacji TiviMate Wink
avatar
nie
avatar
czy znacie jakąś wtyczkę do Alterkino.net?
avatar
Mam takie pytanie czy znacie jakąś dedykowana wtyczkę do YouTube Music, załapałem się na premium rodzinne i co dalej maturzysto ?
avatar
Fajnie, że dostałem aktualizację systemu na swojego FLIX TV BOX'a teraz dużo płynniej działa na Android TV 9.0
avatar
@ScatMan91 przeciez masz napisane w komunikacie, że masz ustawioną złą datę w systemie i to powoduje błędy w weryfikacji certyfikatu SSL
avatar
ERROR: /storage/.kodi/addons/script.module.urllib3/lib/urllib3/connection.py:360: SystemTimeWarning: System time is way off (before 2019-01-01). This will probably lead to SSL verification errors. Od wczoraj tak się dzieje na dwóch urządzeniach z CE. Nie da się pobrać żadnych dodatków, nie pobiera godziny, pogody, epg. Dprawdzane na świeżej instalacji jak i na kilku kopiach zapasowych. W czym może tkwić problem?
avatar
Teleelevidenie otwarta rejestracja
avatar
@Mariusz89B poszło na pw i Kodi 19 win64 bo tego zapomniałem napisać Wink
avatar
witam
avatar
@sky02 jaki serwis? playlista? ktora? system? napisz na pw.