Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
width,height "autosize"
avatar
@Jaca ok rozumiem, a jak dostosowac czcionki do roznych rozdzielczosci skorek kodi? np. Confluence jest w 720p a Estuary w 1080
avatar
jasne że można robisz folder z twoim fonts np. mtvguidefont, i dodajesz pliki font 2. w font.xml lokalizacje z twoim fontem i gotowe By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko trzeba ułożyć jeden schemat i po kolei liste zrobić bez "<fontset id="Default" idloc="15109">" tylko manualnie dodawać pod id=
avatar
@Jaca Dialogseekbar jest wylaczony ze wzgledu na fakt, ze dodatek uzywa swojego wideo osd, przy wyjsciu z wtyczki spowrotem jest wlaczony. Co do czcionek to nazwy nic nie pomaga poniewaz czcionki nie moga byc umieszczone w skinach bo dodatki niemaja do tego wsparcia tak jak napisalem wczesniej.
avatar
czcionki można wyłączyć i nie zamieni,zastanawia mnie tylko po co ten dialogseekbar jest gaszony , jeżeli tyczy tylko estuary to ok. 90% skinów i tak info seek dociąga z innych lokalizacji to obrazek to visible jakiegoś przycisku etc, font można by było zrobić ale trzeba autora chęci na sam początekustalić nazwy np. <name>mtvguide_title90</name> oczywiscie jakis defaut font musi być zawart w skinie ,lub dodatkowy folder x a w nim czcionki dla guide
avatar
Ale kiedyś była możliwość wyboru skórki, pisania własnych - teraz tego nie widzę
avatar
No dla mnie to wyklucza stosowanie tej wtyczki - na skórce którą sam sobie zmodyfikowałem rozwala mi troszkę mocno czcionki.
avatar
Też miałem kiedyś z twórcami wojnę (nawet wisimy jako zbanowane repozytorium na forum Kodi). Obrażają się o bzdury, a fakt jest taki, że gdyby nie "pirackie" wtyczki to Kodi by nie było tak popularne.
avatar
@Tomek Zaczelo sie od tego, ze z braku odpowiedzi od zespolu Kodi na temat aby dodatki mogly wprowadzac wlasne czcionki stwierdzilismy wprowadzic takie rozwiazanie. Wiem ze nie jest to idealne ale wkurza mnie ich podejscie.
avatar
@Mariusz89B - czemu wymuszacie zmianę skórki lub czcionek? Nie da się inaczej? Fajna wtyczka - ale wyklucza całkowicie jej używanie
avatar
m-TVGuide v.9.0.038 razem z @mbebe dodaliśmy serwis WeebTV Beta, dla tych co chcą obejrzeć tv bez logowania.
avatar
@Mariusz89B dzięki za poprawkę a raczej poprawki. Kodi 19 Pl rośnie. Łap +++ Smile
avatar
@sky02 v.9.0.035 zmienilem na 5 dni = 120 godz. Smile
avatar
@sky02 Niebieska kropka oznacza ze program mozna pobrac. Zielona kropka ze program ma timeshift. Co do 24h to moge przedluzyc czas, wystarczy 5 dni?
avatar
Full opcja 76 kanałów + 4K UHD 145 złotych miesięcznie, nieźle się cenią Wink
avatar
Trzeba wypróbować nową telewizję internetową CANAL+, pierwsze 31 dni za darmo, dedykowana aplikacja CANAL+ dostępna w Google Play...
avatar
"Fajnie że mba że coś ożna nagrywać" Translator. Fajnie że można coś nagrać. Przepraszam, za dużo chciałem napisać i tak wyszło Smile
avatar
Chyba że coś przegapiłem Wink
avatar
Taimeshift / Okno przesunięcia godz max 24, a czemu nie 5 dni? Fajnie że mba że coś ożna nagrywać, ale takie rozwiązanie zabija funkcjonalność. Moim zdaniem to i to powinno być do wyboru.
avatar
@Mariusz89B widzę że o 24 danego dnia, kropka z zielonej zmiana się na niebieską. Owszem mogę program nagrać, ale jak zrobić gdy chcę go tylko odtworzyć? Mowa tu o niebieskiej kropce. Zielona odtwarza prawidłowo.