Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
czyli bez mbebe nie da rady Big Grin
avatar
Moge sprawdzic na jakiej to jest podstawie gdy do domu wroce.
avatar
@skupi z tego co widze w kodzie to ustawienie jakosci dziala jedynie w programach vod.
avatar
Nie wiem czy to nie jest powiązane z problemami z input stream adaptive
avatar
mam problem z wtyczką TVP od mbebe, mimo ustawienia jakości najlepsza, materiał leci w kiepskiej jakości, wybranie fullhd lub ręcznie nie pomaga, lub tylko czasem (coreelec 9.2.2.)
avatar
KSW udostepniaja bo to sygnal z satelitarny a Wotore leci przez www wiec nie liczypbym aby na stalkerze bylo, ostatnio bylo na teleevidenie
avatar
Witam czy na stalkerze sa dostepne gale ppv ? Ksw jest napewno, ale czy wotore udostepniaja ?
avatar
@Tomek ,moze sie uda
avatar
@Tomek, dzięki za info Smile
avatar
moge obadać jutro, na sam początek podak mi całą listę fonts która się podmienia "compare" troche sie rozlatuje sporo widać ale wszystkiego pewien nie jestem , no i cały skin do podmiany jeżeli chodzi o czcionki / ale wtedy zamiast patch font.xml zrobisz patch folderu z fontem do skinów
avatar
No to jedziecie chłopaki... @zwonko - 3filmy na razie padło w Fanfilm. Pewnie pojawi się aktualizacja
avatar
@Jaca Przyznam ze nie jestem zadowolony ze skorek wtyczki to samo brakuje ultra widescreen support, zastanowie sie nad tym musial bym zrobic kilka testow. Jesli masz chec pomoc i sie pobawic ze skorkami to zapraszam kazda pomoc sie liczy. Smile
avatar
hej, czy ktoś spotkał sie z problemem fanfilm+3filmy? Chodzi o to, że we wtyczce fanfilm nie wyszukuje mi źródeł z 3filmy, np. serial modern family S05. Na wtyczce 3filmy działa.
avatar
width,height "autosize"
avatar
@Jaca ok rozumiem, a jak dostosowac czcionki do roznych rozdzielczosci skorek kodi? np. Confluence jest w 720p a Estuary w 1080
avatar
jasne że można robisz folder z twoim fonts np. mtvguidefont, i dodajesz pliki font 2. w font.xml lokalizacje z twoim fontem i gotowe By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko trzeba ułożyć jeden schemat i po kolei liste zrobić bez "<fontset id="Default" idloc="15109">" tylko manualnie dodawać pod id=
avatar
@Jaca Dialogseekbar jest wylaczony ze wzgledu na fakt, ze dodatek uzywa swojego wideo osd, przy wyjsciu z wtyczki spowrotem jest wlaczony. Co do czcionek to nazwy nic nie pomaga poniewaz czcionki nie moga byc umieszczone w skinach bo dodatki niemaja do tego wsparcia tak jak napisalem wczesniej.
avatar
czcionki można wyłączyć i nie zamieni,zastanawia mnie tylko po co ten dialogseekbar jest gaszony , jeżeli tyczy tylko estuary to ok. 90% skinów i tak info seek dociąga z innych lokalizacji to obrazek to visible jakiegoś przycisku etc, font można by było zrobić ale trzeba autora chęci na sam początekustalić nazwy np. <name>mtvguide_title90</name> oczywiscie jakis defaut font musi być zawart w skinie ,lub dodatkowy folder x a w nim czcionki dla guide
avatar
Ale kiedyś była możliwość wyboru skórki, pisania własnych - teraz tego nie widzę
avatar
No dla mnie to wyklucza stosowanie tej wtyczki - na skórce którą sam sobie zmodyfikowałem rozwala mi troszkę mocno czcionki.