Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nie głupie rozwiązanie, z tą nową opcją "Historia" w TiviMate Wink
avatar
po namowie @mjw chyba herbate wypije
avatar
Ja rozumiem wszystko, że ktoś a swoje biznesy, poco tylko do mnie sie przypierd....
avatar
PlusX padło. Nie działa ani strona, ani TV. Jedynie nowy portal jeszcze się ładuje.
avatar
Bo ile można tego samego tłumaczyć
avatar
avatar
Gala Wotore jest na teleleleelelelevidenie Smile
avatar
@skupi, Probowalem dodac .mp4 do listy inputstream.adaptive bo tam byly jedynie manifest i .m3u8, ale wydaje mi sie ze te .mp4 ktore tvp uzywa niestety nie jest obslugiwane. Z instrukcji: (Note: for HLS only multi-bitrate master playlists are supported. Single fragmented playlists will not work.)
avatar
czyli bez mbebe nie da rady Big Grin
avatar
Moge sprawdzic na jakiej to jest podstawie gdy do domu wroce.
avatar
@skupi z tego co widze w kodzie to ustawienie jakosci dziala jedynie w programach vod.
avatar
Nie wiem czy to nie jest powiązane z problemami z input stream adaptive
avatar
mam problem z wtyczką TVP od mbebe, mimo ustawienia jakości najlepsza, materiał leci w kiepskiej jakości, wybranie fullhd lub ręcznie nie pomaga, lub tylko czasem (coreelec 9.2.2.)
avatar
KSW udostepniaja bo to sygnal z satelitarny a Wotore leci przez www wiec nie liczypbym aby na stalkerze bylo, ostatnio bylo na teleevidenie
avatar
Witam czy na stalkerze sa dostepne gale ppv ? Ksw jest napewno, ale czy wotore udostepniaja ?
avatar
@Tomek ,moze sie uda
avatar
@Tomek, dzięki za info Smile
avatar
moge obadać jutro, na sam początek podak mi całą listę fonts która się podmienia "compare" troche sie rozlatuje sporo widać ale wszystkiego pewien nie jestem , no i cały skin do podmiany jeżeli chodzi o czcionki / ale wtedy zamiast patch font.xml zrobisz patch folderu z fontem do skinów
avatar
No to jedziecie chłopaki... @zwonko - 3filmy na razie padło w Fanfilm. Pewnie pojawi się aktualizacja
avatar
@Jaca Przyznam ze nie jestem zadowolony ze skorek wtyczki to samo brakuje ultra widescreen support, zastanowie sie nad tym musial bym zrobic kilka testow. Jesli masz chec pomoc i sie pobawic ze skorkami to zapraszam kazda pomoc sie liczy. Smile