Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@sky02 sprawdze to.
avatar
@Mariusz89B i takie ustawienia mam. Pisałem że prawidłowe. I czytam forum Wink Teleele UTC/LUTC fotmat ciągu ?utc={utc}&lutc={lutc} PlusX domyslne ustawienie bez formatu ciągu
avatar
HorizonGO w repozytorium @mbebe :O
avatar
no.. i tak ma być
avatar
@sky02 Wszyscy co uzywaja Teleelevidenie musza zmienic rodzaj timeshiftu na "UTC/LUTC" w ustawienach wtyczki!. PlusX uzywa domyslne ustawienie.
avatar
avatar
Ja zdurniałem bo na Kodi 19 KodiSetup-20200526-50a11623-master-x64 "Błąd Nie poprawny format ciągu thimeshift" I nie ważne czy PlusX czy teleelevidenie. Prawidłowe ustawienia w Timeshift dla obojga dostawców. Testowane osobno.
avatar
Trzeba jeszcze jedynie troszke doprawcowac, ale ogolnie dziala dobrze. Mala poprawka w v9.0.051.
avatar
ooo @Tomek to chyba funkcja pod Ciebie Tongue
avatar
m-TVGuide v9.0.050 juz nie przepisuje czcionki skorek Kodi. Smile
avatar
Jeszcze jak doda pobieranie z archiwum to będzie cycuś, glancuś. Smile
avatar
Sorry, niegłupie Wink
avatar
Nie głupie rozwiązanie, z tą nową opcją "Historia" w TiviMate Wink
avatar
po namowie @mjw chyba herbate wypije
avatar
Ja rozumiem wszystko, że ktoś a swoje biznesy, poco tylko do mnie sie przypierd....
avatar
PlusX padło. Nie działa ani strona, ani TV. Jedynie nowy portal jeszcze się ładuje.
avatar
Bo ile można tego samego tłumaczyć
avatar
avatar
Gala Wotore jest na teleleleelelelevidenie Smile
avatar
@skupi, Probowalem dodac .mp4 do listy inputstream.adaptive bo tam byly jedynie manifest i .m3u8, ale wydaje mi sie ze te .mp4 ktore tvp uzywa niestety nie jest obslugiwane. Z instrukcji: (Note: for HLS only multi-bitrate master playlists are supported. Single fragmented playlists will not work.)