Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Łonogrzmot zwiastuny filmów działąją wzorowo, pytam jednak o zwiastuny seriali/odcinków seriali - w informacjach o odcinku nie mam przycisku "Zwiastun" jak jest w filmach
avatar
Wczoraj byly problemy z tele
avatar
@flanktus Działa!
avatar
wolałbym omamy
avatar
@flanktus Masz omamy wzrokowe Smile
avatar
wie ktoś może o co chodzi, mianowicie korzystam z Teleelevidenie od dość dawna, i przed chwilą wywaliło mnie z kanału, program podaje kod 404 czyli że niby nic nie znalazło. Nie mogę obejrzeć dosłownie nic
avatar
Już zamknięta Wink
avatar
Otwarta rejestracja w Teleelevidenie Smile
avatar
"serwer zdalnej komunikacji - nieudane uruchomienie" czy ktos wie co sie stało
avatar
@makler102 Proponuję w dziale Pomoc z Kodi => Kodi dla początkujących => założyć stosowny temat, Shoutbox nie służy do roztrząsania takich zagadnień...a dwa, nie "nadążam" za tak opisanym problemem Wink
avatar
@Łonogrzmot sprawdzałem i mam włączone, niestety przy każdej skorce załadowanej nie działa mi , dopiero jak włączę np. wp pilot przez repo to jest na chwile i po restarcie nic nie ma. może cos usunąłem. co proponujesz?
avatar
@Luniek Po aktualizacji w FanFilm sprawdzał odtwarzanie zwiastunów?
avatar
@makler102 Kodi => Ustawienia => Tryb ekspercki => Interfejs => Skóra => Konfiguracja skóry => Menu startowe => Telewizja => naciskając przycisk OK na pilocie=> białą kropeczkę przesuwamy w prawo => wychodzimy z ustawień => uruchamiamy ponownie Kodi Smile
avatar
cześć gdzie mogę dodać ręcznie do menu zakładkę np. Telewizja bo niestety nie widać tego u mnie teraz?
avatar
jest jakaś wtyczka, dzięki której można odtwarzać zwiastuny seriali/odcinków seriali?
avatar
Teraz bedzie działac tez to przechodziłem
avatar
zmieniłem na 18.6 i na razie działa. Dzięki za chęć pomocy! Pozdrawiam serdecznie
avatar
juz odinstalował ja mialem to samo wersja 18.7 do bani
avatar
@Papug By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Wyslij log mi na pw to sprawde jaki jest blad.
avatar
odinstalowałem Kodi, zainstaluje jeszcze raz wersje 18.6 i zobacze czy problem będzie się powtarzał. I Przepraszam jeśli pytanie wydaje się głupie, ale jestem zielony w tej kwestii.