Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Zgodnie z którą instrukcją?
avatar
Widzę, że jestem jak pies i się mnie woła Big Grin.
avatar
Ok, zawolalem @kodiver 'a . Zobaczymy co sie stalo
avatar
wołajcie @kodiver`a
avatar
Mam ten sam problem co emcet, moze ktos pomoc?
avatar
WITAM serdecznie , mam problem z zainstalowaniem wtyczki , robię wszystko zgodnie z instrukcja , jednak przy próbie zainstalowania z repozytorium wyskakuje mi błąd ze „ kodiver kodi/xbmc repository Nieudane połączenie z repozytorium” Może ktoś miał podobny przypadek ? Przeszukałem forum i tp ale nic nie znalazłem . Może sam autor musi coś zaktualizować ? Pozdrawiam serdecznie
avatar
Ktos moze wgrywal Nougat Beta v1560 na Mi Boxa ?
avatar
avatar
Przy próbie aktualizacji android tv na M8S Pro+Nie moge wybrać opcji USB OTG moge tylko internal storage.Przy USB mam 0 MB Powiedzcie mi dlaczego tak jest ??
avatar
avatar
Konto do yoy.tv ważne do 11.01 login:vincentpa@o2.pl hasło:0285202852
avatar
@kisiel95 rapid.tv - o cenniki pytaj na forum ktos wysle ci ofertę - a przykladowe ceny tutaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Ja kupilem 6 miechow za 45€
avatar
avatar
iptvlive dziala ale juz sporo kanalow nie ma.
avatar
Widze ze darmowe epg siadaja ;/ juz os3s0me nie dziala. Sa jeszcze jakies inne darmowe?
avatar
Posiadam wizje premium M-TVGuide i EPG ow3S0me
avatar
Prosze o pomoc
avatar
Ja mam progrem taki ze korzystam z darmowego epg i jeszcze wczoraj mialem te kanaly. Stalo sie tak od momentu zmiany epg na inny tez darmowy i mi wcielo te kanaly i jak wrocilem do tego epg co bylo Ok na nim i byly kanaly to juz ich nie znajduje. Czego to moze byc wina i czy ktos tez tak mial lub ma?
avatar
te VOD to chyba z Cyfrowego Polsatu są, a ile kosztuje ten rapid?
avatar
Rapid tv oferuje w polskiej paczce 180 kanalow + 4 VOD (tez polskie ale nie wiem skad biora repertuar) w jakosci FHD/SD (wszystko co nadaje w tej jakości jest).